0
clear
  • Gmasking 2019 Нордиска Митологија Mjolnir Бура Секира Cosplay Чекан 1:1 Реплика Реквизити
  • -20%
  • -20%
Gmasking 2019 Нордиска Митологија Mjolnir Бура Секира Cosplay Чекан 1:1 Реплика Реквизити

Gmasking 2019 Нордиска Митологија Mjolnir Бура Секира Cosplay Чекан 1:1 Реплика Реквизити

DEN 285.60

Достапност
Достапно за нарачка

Име : Gmasking 2019 Нордиска Митологија Mjolnir Бура Секира Cosplay Чекан 1 : 1 Реквизити.Производител Модел : GMGPI01. Материјал : Смола Комплет, Точно Детал По Завршувањето.Големина : 98 CM*39 CM*10СМ.Детали : Смола Комплет Cosplay Реквизити, Цврст Дизајн, 1 : 1 Скала, Ексклузивни Производство, Совршен за Cosplay или Колекција.За Бура Секира Чекан : Ова Mjolnir Чекан Реквизити се Направени од страна на Смола,парична Казна Кастинг Процес,Цврст Дизајн,Филм Детали Доработка,Полна Големина Реплика,Ексклузивни Производство.Совршен за Маскарада Странките, Подароци, Костимот Партии, Тор Cosplay, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, итн.Производи Функција : Тип : 2019 Нордиска Митологија Тор Stormbreaker Секира Cosplay Чекан Реплика Бренд Име : Gmasking Повод : Бизнис,Подароци,ноќта на Вештерките,Божиќ,Велигден,Нови Години,Партија,Cosplay,Наплата и др.Број на модел : GMGPI01 Материјал : Кастинг Фрлија Големина : 98 CM*39 CM*10СМ Боја : Ист Како на Сликата Покаже Тежина : Околу 4.5 КГ Пакет се Вклучени : 1x Бура Секира Чекан.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Платно.Направени од 18 Мерач Челик.Големи Димензии со вкупна должина од 18 инчи 03 Нема на Кожни Каиши за по

Пластика.Увезени.Направени со Најдобар Квалитет Материјал се со вашите деца во умот.Врвен Квалитет на Д

Please wait...