0
clear
  • Baytum Отворено Маска Перат Обновливи Прилагодливи Обетки со Филтри Устата Покритие за Мажи Жени 2 ПАРЧИЊА
  • -20%
  • -20%
Baytum Отворено Маска Перат Обновливи Прилагодливи Обетки со Филтри Устата Покритие за Мажи Жени 2 ПАРЧИЊА

Baytum Отворено Маска Перат Обновливи Прилагодливи Обетки со Филтри Устата Покритие за Мажи Жени 2 ПАРЧИЊА

DEN 748.80

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува : имаме многу од нив се соочуваат со маска со различни обрасци,нашиот целосен сет на производи 2pcs устата маска + 4 филтри за вас да се промени.погоден за сите типови на лица.Материјал : Нашата лице маска се направени од високо-квалитет полиестер влакна,тоа е кожата-friendly и дише.Големина : 7.9 инчен x 5.9 инчен,една големина одговара на погоден за повеќето возрасни.Лесно се Носат : На прилагодливи обетки направите ова е лесно да се носат лице gaiters,3 D прилагоди дизајн, м-во облик на нос клип,дише,удобно,и можете да го користите во текот на целата година.Најдобар Избор : Е добар помошник кој сака отворено спорт,погоден за велосипедизам, кампување, работи, патувања, качување и секојдневна употреба.Ве заштити од возило издувни гасови, пасивен, прав, полен, пушењето итн.Лесен за Користење : Нашите производи се перат, обновливи и лесно да дишат,лесно и не треба многу време, само внесете филтер за тоа. ????2 ПАРЧИЊА +4 Филтри Уникатен Персоналните Дизајн Лицето Маска Се Доаѓа! ! !????Ние Имаме Многу од Нив се Соочуваат со Маска со Различни Модели за да го Изберете мексико Британско Знаме,Смешни Брада на лицето и насмевка Куче, Итн.????Ако Ви се Допаѓа, Не Двоумете се, Удобен и Модерен Маски Станаа Неопходност За Здрав Живот.????Мека Гума За Џвакање Уво Куки Направи Вашето Лице Мека И Удобна, И Може Да Се Носи По Цел Ден.????Полиестер Платно Е Удобно И Мека, Има Добра Пропустливост На Воздух, Прилагодливост, Windproof, Пот Апсорпција И Голема Прашина Отстранување Ефикасност.????Примена : Погодна За Активности На Отворено И Секојдневна Употреба.????Чистење Инструкции : Рака Измијте Се Препорачува, Не Користете Кајгана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Еластична затворање.Рака Мие Само.Крајната Заштита : На balaclava маска е хуманизирано дизајниран со заштит

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Машина за Миење со ниска температура или Рака Мие Препорачуваме.TSLA Зима Balaclava Серија Прилагодени за сит

ДИШЕ : Дише, лесни Акрил на платно.Совршен креативна маска, одлична за начин на училиште или дома, отворе

еластична затворање.Висококвалитетна ткаенина, удобно и практично, на 3дупка плетени маска целосно го п

еластична затворање.Висококвалитетна ткаенина, удобно и практично, на 3дупка плетени маска целосно го п

За Да Ги Задоволат Вашите Потреби И Да Се Здобијат Со Вашата Доверба Е Најголема Афирмација На Нас!...

прилагодливи уво циклуси затворање.Удобноста : божиќ elk plaid маска е направена од 100% памук,кожата пријате

ДИШЕ : Дише, лесни Акрил на платно.Совршен креативна маска, одлична за начин на училиште или дома, отворе

Луѓето ги користат Achiou balaclava за скијање, трчање, возење, риболов, аикидо, мотоциклизам, пешачење, Качувањ

Хаубата Balaclava Facemask поставува индустриски стандард во однос на перформансите, удобност и заштита од елем

Машина за Миење со ниска температура или Рака Мие Препорачуваме.TSLA Зима Balaclava Серија Прилагодени за сит

Тие може да бидат исто така се користи како шлем облоги без никакви проблеми.Еластичен, лесни и дише тка

Ве молиме овозможи мало отстапување, како и сите димензии се мерени рачно.Објектот мора да се врати во н

Please wait...