0
clear
  • SOONHUA Кат Перница,Круг Душекот Мат,40cm Круг Pouf Душекот Перница Под Перница Кат Перници Слама Медитација Мека Јога Мат
  • -20%
  • -20%
SOONHUA Кат Перница,Круг Душекот Мат,40cm Круг Pouf Душекот Перница Под Перница Кат Перници Слама Медитација Мека Јога Мат

SOONHUA Кат Перница,Круг Душекот Мат,40cm Круг Pouf Душекот Перница Под Перница Кат Перници Слама Медитација Мека

DEN 2349.60

Достапност
Достапно за нарачка

❤ МАТЕРИЈАЛ подот cusion е направен од природни слама,рачно ткаени,без хемиска обработка, животната средина и добра цврстина.практичност, седи удобно,релаксирачки колковите. ❤ ПОГОДНОСТ Овој кат перница е доволно голем да се направи, медитација или јога во тишина.Да медитираат, да разговарате со вашите пријатели, да ги чувство на спокојство од Исток. ❤ АПЛИКАЦИЈА Широко се користи за медитација, зен, јога, и чај церемонија, кат прозорец декорација, прави да уживаат во високиот квалитет на живот, додека за долго време во седење,Можете да уживате во вашето слободно време седи на подот кога се заедно со вашите пријатели. ❤ ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Лесен за чистење, само користете сува крпа за да ги избрише душекот кат подлога.Големина На : (Кол.) x (H) 40 x 6 см / 15.75" x 2.36". ❤ ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ - Сите на производот се строго проверени, пред пратката, па ве молиме да купите со доверба.Ве молиме контактирајте со нас ако не е дефектен производ поради производство причини.Направен од природни слама, рачно ткаени, без хемиска обработка, животната средина и добра цврстина.Внатрешни усвојување на високо квалитетни сунѓерот пополнување.Да медитираат, да разговарате со вашите пријатели, да ги чувство на спокојство.Како јога перница, кревет, перница, балкон перница, или патио перница, за да го додадете ведрина на вашиот зафатен живот.Широко се користи за медитација, зен, јога, и чај церемонија, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лепило Поткрепени – удобен лепливи ленти и кораоф поддршка овозможи лесна инсталација на двете хоризо

Материјал : Супер Топла И Мека Доволно, Дише, Пријатно, Удобно.Рака Мие Само.Функција : Женска Преголеми Sw

ЗВУЧЕН ЕФЕКТ : Вграден DSP, до 9 интересен звучен ефект и 12 autotunes се поддржани, со едноставно притискање на

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

100% Акрил.Рака Мие Само.Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци пл

Ние ви препорачуваме да користете сува крпа за прашина исклучување на ракавица.Тоа им помага стапица ра

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци плетени дизајн за стилск

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа машка спортска маица е flatlock seamlines и без ознака

Идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотели, ОДМОР ИМОТ (Air Bn B за ЕДНОКРАТНА употреба за еднократ

Се продаваат како 1 Секој.За користење со Oki Microline и Okimate принтери.Долг живот и исклучителни карактер дефи

Fuzzy руно pullover sweatshirt,направени од кожапријателски материјал,не предизвикуваат јадеж.Меки руно sweatshirt врв

Пакетот вклучува : ќе добиете 18 парчиња на вертикална string вратоврска дизајн проект пликови, кои имаат ра

Шарени транспарентен плик папки се 5 assorted colors : транспарентни , зелена, жолта, сина и црвена (секоја боја с

Може да биде вклучен во компјутер, телефон за да ги користите.Тоа е повеќе да се забавуваат да комуницир

ТЕШКИ Цврст челик,брусен никел површината,анти ' рѓа антикорозија обезбедува години на убавина и долго

Please wait...