0
clear
  • Бизнис И Задоволство Ко. Виткање на Пикник Маса - Уживате во Релаксирачки Отворено Оброци -Лесно да се Носат & Set Up - 4 Вино Стакло Носителите - Центар Чадор Дупка - Прем
  • -20%
  • -20%
Бизнис И Задоволство Ко. Виткање на Пикник Маса - Уживате во Релаксирачки Отворено Оброци -Лесно да се Носат & Set Up - 4 Вино Стакло Носителите - Центар Чадор Дупка - Прем

Бизнис И Задоволство Ко. Виткање на Пикник Маса - Уживате во Релаксирачки Отворено Оброци -Лесно да се Носат &

DEN 4079.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет пикник & start уживање во храна и пијалоци од надвор.На пикник маса е совршен амбиент за вашиот оброк.Во табелата е компактен доволно за да се носат лесно, & светлината на само 7 килограми.Свитка нозете отворен да го постави.Лесно!.Табела карактеристики умен малку пијалок носители за вино.Имајте произлегоа вино очила таму за да се избегне случајно удира.Се инвестира во дела што ќе траат со години, а зголемување на вашата пикник задоволство, додека го држите вашиот оброк исклучување на трева или песок.Парови совршено со Бизнис и Задоволство Ко.чадори, столици, & ладилници.Даде како подарок или подигнете вашиот пикник местење на над останатите!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

◆Метал тока дизајн, од не ' рѓосувачки челик завртка фиксни, постабилна и издржливи, долг животен век...

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Please wait...