0
clear
  • MOSNOW француски Beret Уметник Шапка, Класичен Солидна Боја Баскиски Beret Капи Есен Зима Капа за Жени, Девојки Дами
  • -20%
  • -20%
MOSNOW француски Beret Уметник Шапка, Класичен Солидна Боја Баскиски Beret Капи Есен Зима Капа за Жени, Девојки Дами

MOSNOW француски Beret Уметник Шапка, Класичен Солидна Боја Баскиски Beret Капи Есен Зима Капа за Жени, Девојки

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил. ????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалитетен моден избор на headwear, мека на допир, удобно да се носат, да не се намали или pilling, погоден за зима, есен и пролет се носат. ????【Класичен & Мода】 Овие солидна боја berets се одличен додаток која е едноставна, класична, тие имаат лесно препознатливи тркалезна форма и мал опашката на врвот, на круната центар, wearers може да ги носи директно или поместување, но во секој начин, француски berets секогаш да додадете многу стил на вашиот целокупниот изглед. ????【Апликација & Повод】француски стил beanie капи погоден за сите прилики, како што се матурска, враќањето дома, партија, патување или само за повик за употреба.и може да се носи со различни облека и различни фустани. ????【Една Големина Одговара на Сите】Идеален за жени од сите возрасти, и да дојде во прекрасни живописни бои.Француски berets никогаш не може да излезе на стил, тие се perennially во мода. ????【Совршен Подарок 】ќе добие 1 парче мешавина француски beret.Тоа е одличен подарок за Божиќ, денот на Благодарноста Дена, Мајката Ден, Денот на Вљубените, Семејството Партии и Пријател'.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Волна.Еластична затворање.Пакет содржина : пакетот доаѓа со 12 парчиња вештачка волна berets, кои се дово

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие и

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Да ве загрее кога тоа е добивање лути надвор или пролет и есен.Не кајгана.Забелешка : Според светлина и р

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чи

Печати на враќање превозот етикета.ве молиме да забележите тоа треба 36 дена за правење.Одете на Вашите Н

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

Please wait...