0
clear
  • Татнежот на Осип Guard Кратко Sleeve ММА Grappling Jiu Джицу Обука Опрема Борбата Кошули
  • -20%
  • -20%
Татнежот на Осип Guard Кратко Sleeve ММА Grappling Jiu Джицу Обука Опрема Борбата Кошули

Татнежот на Осип Guard Кратко Sleeve ММА Grappling Jiu Джицу Обука Опрема Борбата Кошули

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

ТАТНЕЖОТ РАЗЛИКА, Бидејќи ние не плаќаат за славна личност текст, ние сме во можност да се создаде и да го продаде ултра-висок квалитет на перформанси облека и опрема по цена 25 - 50% пониска од други високо-квалитетни брендови.Чиста удобност вие ќе се чувствувате од овие шорцеви значи дека тие исто така се идеални за редовно салата сесија.Оваа Премија Rashguard Карактеристики Ексклузивно, врвни Ткаенина Технологии Дизајнирана за Да Обезбеди Крајна Удобност и Флексибилност, Thermoregulation и Анти-мирис Перформанси.Со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Многу лесни, помалку отпорни, и се вклопува многу блиску до телото да понуди брз полн опсег на движења за време на вежби.Оваа rashguard е одлична за ММА, BJJ, Коло обука, сурфање или било која друга вежба.Машина За Миење.ЗА ТАТНЕЖОТ Ние се создаде висока-перформанси спортски облека и опрема за борба против спортот и функционална кондиција, вклучувајќи ММА, BJJ, Muay Тајландски, Бокс, кик-бокс, Jiu Джицу, Поднесување Grappling, Pankration, Krav Maga, WOD обука.Во согласност со Меѓународните Бразилецот Jiu-Джицу Федерација (IBJJF).големината, се вклопуваат, стил итн.Тоа Карактеристики Flatlock Крои и Влакна-спои Графика за да се Спречи Chafing и да се Обезбеди Бескомпромисната Издржливост.ОПСЕГ НА ТАТНЕЖОТ ПРОИЗВОДИ, Без оглед на она што вашата специјалност е, вие ќе бидете во можност да се оптимизира ефикасноста на вашиот низ широк спектар на спортски : BJJ, НЕ-GI, кик-бокс, БОКС, БОРЕЊЕ, MUAY ТАЈЛАНДСКИ, ММА, UFC, и KRAV MAGA.Ако не сте задоволни за купувањето за било која причина, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.Нашите производи се дизајнирани, развиени и тестирани за највисоко ниво на спортски натпревар.), ве молиме маил или порака нас.Анти-Лизга Гумени Бендот Околу Половината Да го Одржувате Вашиот Опрема Совршено на своето Место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

❤ МАТЕРИЈАЛ подот cusion е направен од природни слама,рачно ткаени,без хемиска обработка, животната среди

16 Ft Продолжување Нерѓосувачки Челик Пропан Црево 350 PSI Оценет Повеќе Издржливи.Двата Краја со 3 / 8" Женски

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

✉ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Со висок квалитет PP материјал,поли плик дебелина е 20c,тешко да исчезнат, прилично зашт

100% Памук 1 ПЕРНИЦА ГИ ОПФАЌААТ САМО 32" Инчи Прибл (80 Cms) дијаметар.Круг Кат Перница Сина.Материјал : 100% Паму

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци плетени дизајн за стилск

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Стил Играчки за Секој Треба : Голема маса врвот играчки за сите возрасти кои се движат од деца до возрасн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ние ви препорачуваме да користете сува крпа за прашина исклучување на ракавица.Тоа им помага стапица ра

Пространа 4 фиока Гаража чување : На Montezuma 4фиока алатка за складирање систем е дизајниран за tradesperson или с

Лаванда Боја Пердув Mandala Рака Екран Печатени Кат Перница Покрие Затворање Тип : Задната Страна Тешки Па

Тоа е satisfyingly ладење, исклучително лесен и супер меки дека едвај се чувствуваат сте облечени во тоа.Квали

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VH22)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Количина : 2...

Тој тежи само 5.CORE18 V батерија – дава следната генерација Liion 21700 мобилен технологија во лесен, со висока

Пакетот вклучува : ќе добиете 18 парчиња на вертикална string вратоврска дизајн проект пликови, кои имаат ра

Оваа шарени перница е забавно и пријатно.Тоа ќе додадете еден допир на боја на софи и столици, и тоа ќе из

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

Нема чуден мирис.Внатрешна и надворешна декорација, совршени за дневна соба, кујна, студија, бања, скали,

Здрав и Практичен Дизајн : Tote Box Potting клупата е изградена од цврст Ела Дрво, кои се цврсти и издржливи дово

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.СОЛЗА ДОКАЗ : Торба печати на плакот во внатрешноста на ч

【Ефект Надградба】Т тип weatherstrip лента прави вклопуваат подобро, го прави звучна изолација и запечатувањ

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа машка спортска маица е flatlock seamlines и без ознака

Дизајнирано за да се задоволат TSA авиокомпанија огнено оружје упатства.Издржливи 18мерач челична констр

Натпревари OE форма, одговара, а функција.Ги вклучува сите неопходни дихтунзи и заптивки потребни за ком

Please wait...