0
clear
  • Кал Пита Момчиња Рак Осип Guard
  • -20%
  • -20%
Кал Пита Момчиња Рак Осип Guard

Кал Пита Момчиња Рак Осип Guard

DEN 161.52

Достапност
Достапно за нарачка

85% Полиестер, 15% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.СЕ СВРТИ КОН НАДВОР МАШИНА ЗА МИЕЊЕ СО ЛАДНА КАКО БОИ НЕ КАЈГАНА СОБОРИ СУВА НИСКА.Големина : X-Мали 6-9 M.Материјали : Најлон Spandex.Грижа Инструкции : Се Претвори Во Внатрешноста Од Машина За Миење Со Ладна Како Бои Не Кајгана Собори Сува Ниска.Нема да има кисел дена однапред за вашата мала плажа сокол во овој долг ракав најлон spandex осип чувар, кој во црвена, бела и сина шарени заврши, а градите џеб акцент со везени рак иконата.Совршен стил за мешање и појавување со Кал Пита пливаат водови!Вклучува UPF Заштита.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Најлон,Elastane.Деца костими за капење за

80% Најлон, 20% Spandex.Увезени / Дизајниран во САД.ПОДГОТВЕНИ ЗА ИГРА Оваа симпатична дизајн е совршен за цел

Полиестер / Spandex.Патент затворање.UPF 50+ блокови 98% од UVA / UVB зраци.ТКАЕНИНИ : Аква Juno ткаенина е еластична, м

Полиестер / Spandex.Патент затворање.UPF 50+ блокови 98% од UVA / UVB зраци.ТКАЕНИНИ : Аква Juno ткаенина е еластична, м

Увезени.UPF 50+ : Часа на игра на сонце без да се грижиш за изгореници; едно парче rashguard костим за капење нуди

Брзсува полиестер / spandex.Дизни се млади момчиња симпатична и стилски краток ракав осип guard врвот.Одликув

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Најлон,Elastane.Деца костими за капење за

Please wait...