0
clear
  • Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay
  • -20%
  • -20%
Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay

Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме не го мие!Суво чистење само.рачно изработени од волна beret, прифати нарачана цел, ако ви треба промена на шапка големина, шапка боја, или треба и други стил на овој вид шапка,јас ќе се обидам да го задоволи вашите барања.Добредојдовте да го споделите вашето мислење,Ако имате било какви барања, идеи или предлози никој Не гледа колку ќе се направи за нив, не секоја средба има крај, но секој пат кога ќе сретнете некого, тоа е значајно.Суво Чистење Само.јас ја сакам оваа работа, се надевам дека можам да си дозволам мојот живот еден ден со мојата работа.погодна за многу прилика, Секојдневно носење, лица, празници, ладното време.кога редоследот е премногу, тоа ќе треба подолго време 4.ве молиме да забележите тоа треба 3-6 дена за правење.Драги слатко : ви Благодариме за вашето трпение да чека толку долго време.ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте ме однапред, јас ќе се обидам да им даде добро решение.ова е рачно изработени објект, повеќе или помалку разликата помеѓу секој шапка е неизбежна.материјал : волна погоден за повеќето возрасни : големина е за 56-58cm главата обемот Информации : 1.многу уникатен стил, топли зимски украси , најдобар избор како подарок за вашата ќерка, другарка, девојка пријател, љубовник, родители, итн.волна шапка,големина погодни за возрасни (околу 55-59cm главата обем).многу уникатен стил шапка, топло зима украси , најдобар избор како подарок за вашата ќерка, другарка, девојка пријател, љубовник, родители, итн.Јас сум мали рачно изработени создателот, обидувајќи се да се направи мојот предмети подобро.погодна за многу прилика, Секојдневно носење, лица, празници, ладното време.кул за летото, и се погодни за било која сезона.Ве молиме не го мие!Суво чистење само.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чи

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие и

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Печати на враќање превозот етикета.ве молиме да забележите тоа треба 36 дена за правење.Одете на Вашите Н

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Да ве загрее кога тоа е добивање лути надвор или пролет и есен.Не кајгана.Забелешка : Според светлина и р

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

100% Волна.Еластична затворање.Пакет содржина : пакетот доаѓа со 12 парчиња вештачка волна berets, кои се дово

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Please wait...