0
clear
  • Татнежот на Осип Guard Кратко Sleeve ММА Grappling Jiu Джицу Обука Опрема Борбата Кошули
  • -20%
  • -20%
Татнежот на Осип Guard Кратко Sleeve ММА Grappling Jiu Джицу Обука Опрема Борбата Кошули

Татнежот на Осип Guard Кратко Sleeve ММА Grappling Jiu Джицу Обука Опрема Борбата Кошули

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Премија Rashguard Карактеристики Ексклузивно, врвни Ткаенина Технологии Дизајнирана за Да Обезбеди Крајна Удобност и Флексибилност, Thermoregulation и Анти-мирис Перформанси.Гума корселе за добра покриеност од гребнатини, посекотини и изгореници помогне да се чува на корселе во место.Ако имате било какви прашања во врска со било кој од нашите производи (e.Чиста удобност вие ќе се чувствувате од овие шорцеви значи дека тие исто така се идеални за редовно салата сесија.Долгорочна Гаранција За Парите Назад.Во согласност со Меѓународните Бразилецот Jiu-Джицу Федерација (IBJJF).Оваа rashguard е одлична за ММА, BJJ, Коло обука, сурфање или било која друга вежба.Нашите производи се дизајнирани, развиени и тестирани за највисоко ниво на спортски натпревар.ТАТНЕЖОТ РАЗЛИКА, Бидејќи ние не плаќаат за славна личност текст, ние сме во можност да се создаде и да го продаде ултра-висок квалитет на перформанси облека и опрема по цена 25 - 50% пониска од други високо-квалитетни брендови.Машина За Миење.Осип Стража : - ТАТНЕЖОТ Високи Перформанси BJJ ММА Осип Guard Направен Од Лесен, Ултра-силна, Влага-wicking, Компресија Материјал w/ Целосно Sublimated Графики и Логоа Што Никогаш Нема да Попуштат или Кора.ТАТНЕЖОТ BJJ ММА осип guard Изградени со висок квалитет на поли-spandex Материјал лесни, ултра-силна, влага-wicking, компресија на материјалот.ОПСЕГ НА ТАТНЕЖОТ ПРОИЗВОДИ, Без оглед на она што вашата специјалност е, вие ќе бидете во можност да се оптимизира ефикасноста на вашиот низ широк спектар на спортски : BJJ, НЕ-GI, кик-бокс, БОКС, БОРЕЊЕ, MUAY ТАЈЛАНДСКИ, ММА, UFC, и KRAV MAGA. 30 ДЕН ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на веруваме ние направивме некои од врвот вршење на борба против спортски перформанси опрема на пазарот денес.Ако не сте задоволни за купувањето за било која причина, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Ефект Надградба】Т тип weatherstrip лента прави вклопуваат подобро, го прави звучна изолација и запечатувањ

Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци плетени дизајн за стилск

100% Акрил.Рака Мие Само.Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци пл

Дизајнирано за да се задоволат TSA авиокомпанија огнено оружје упатства.Издржливи 18мерач челична констр

100% Памук 1 ПЕРНИЦА ГИ ОПФАЌААТ САМО 32" Инчи Прибл (80 Cms) дијаметар.Круг Кат Перница Сина.Материјал : 100% Паму

ТЕШКИ Цврст челик,брусен никел површината,анти ' рѓа антикорозија обезбедува години на убавина и долго

ЗВУЧЕН ЕФЕКТ : Вграден DSP, до 9 интересен звучен ефект и 12 autotunes се поддржани, со едноставно притискање на

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа машка спортска маица е flatlock seamlines и без ознака

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Лепило Поткрепени – удобен лепливи ленти и кораоф поддршка овозможи лесна инсталација на двете хоризо

Тоа е satisfyingly ладење, исклучително лесен и супер меки дека едвај се чувствуваат сте облечени во тоа.Квали

Идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотели, ОДМОР ИМОТ (Air Bn B за ЕДНОКРАТНА употреба за еднократ

❤ МАТЕРИЈАЛ подот cusion е направен од природни слама,рачно ткаени,без хемиска обработка, животната среди

16 Ft Продолжување Нерѓосувачки Челик Пропан Црево 350 PSI Оценет Повеќе Издржливи.Двата Краја со 3 / 8" Женски

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

Пакетот вклучува : ќе добиете 18 парчиња на вертикална string вратоврска дизајн проект пликови, кои имаат ра

Оваа шарени перница е забавно и пријатно.Тоа ќе додадете еден допир на боја на софи и столици, и тоа ќе из

Се продаваат како 1 Секој.За користење со Oki Microline и Okimate принтери.Долг живот и исклучителни карактер дефи

Здрав и Практичен Дизајн : Tote Box Potting клупата е изградена од цврст Ела Дрво, кои се цврсти и издржливи дово

Please wait...