0
clear
  • Еванс EQ3 Resonant Црна Бас Тапан Главата, 22 Inch
  • -20%
  • -20%
Еванс EQ3 Resonant Црна Бас Тапан Главата, 22 Inch

Еванс EQ3 Resonant Црна Бас Тапан Главата, 22 Inch

DEN 1103.76

Достапност
Достапно за нарачка

22" resonant тапан главата направени со користење на еден ply на 7mil филм.Фиксен, внатрешни overtone контрола прстен е направен за да се микрофон пријателски, од студиото за да арена.5" офсет микрофон порта карактеристики пластична ракав се фокусира на теренот и го подобрува приложувате при обезбедување на заштита за порт.Достапни во матирано, оникс, мазни, бели и обложени бела верзија.Сите Еванс тапан глави се дизајнирани, конструирани и произведени во САД.Стил : Тапан Главата Само | Големина : 22 Инчи | Боја : Мазна Црна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

14" маршираат тапан главата со два уникатни висока затегнувачка влакна.Помек чувствуваат е идеално за по

Од Производителот Еванс 14" Хибрид Серија Маршираат Стапица Дното на тапан главата произведува звук и чу

2mil overtone контрола прстен на долната страна што "лебди" со главата, елиминирање на прекумерното призвук и

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Please wait...