0
clear
  • Калвин Klein Девојки Перформанси Pullover Руно
  • -20%
  • -20%
Калвин Klein Девојки Перформанси Pullover Руно

Калвин Klein Девојки Перформанси Pullover Руно

DEN 600.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Стилски дизајн Калвин Klein Перформанси ќе ги носи модерно и удобно активни носат за разни спортски и секојдневна употреба.Карактеристики на Оваа Девојките Перформанси pullover sherpa руно качулка карактеристики поп боја надеж во хауба, ткаени логото печ и од страна на влезот џебови.Се координира со било перформанси кратко, skort,jogger, legging, tee кошула, спортски врвот и патики за луксузен изглед.Автентичноста на Нашите производи се 100% Автентични.Одличен подарок за секоја девојка.Модерен облека за деца, сите родени од една единствена точка на гледање.Чиста, игрива и поп.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На за

62% Полиестер, 33% Rayon, 5% Spandex.Машина За Миење.Изработени од лесен и дише француски фротир ткаенини.Туникадо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Не Затво

Висок Половината, Евтини Tracksuits, Лесни, Секојдневен Две Парче Облека во Собата, Мажите Тренерки Сет, Адво

100% Полиестер.ТКАЕНИНИ : Овој квартал zip sweatshirt направени со висок квалитет на ткаенина, лесни памук удобн

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.ТКАЕНИНИ : Овој квартал zi

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Joes САД Дами 5.6 оз Пол

Дише и Лесни Ткаенини, Многу Меки и Удобни за Носење во И Есен / Зима / Пролет.блузи, за жени мода блузи & к

15"Должина 26.Пол : Жени / Девојки / Тинејџери.Морнарица секојдневен pullover sweatshirt жените.96"Sleeve Должина 19.54"Sleeve

62% Полиестер, 33% Rayon, 5% Spandex.Машина За Миење.Изработени од лесен и дише француски фротир ткаенини.Туникадо

S=НАС 46, M=НАС 68, L=НАС 810, XL=НАС 1012, XXL=НАС 1214.Облека за Нега : Машина или Рака Мие со Ладна Вода.Нашата продавн

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.ТКАЕНИНИ : Овој квартал zi

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење 【Материјал】 На долг ракав pullover дуксери без руно се направени од 100

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Манжетната Rib : 98% Памук И 2% Elastane; Јака :

50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Midweight памукмешавина руно ви држи то

Суичери За Жените Качулка Pullover трговија на Големо Sweatshirt Долг Ракав Crewneck Секојдневен Џемпер за Жените.Ди

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 60% Памук, 40% Полиестер.Се повлече На за

Please wait...