0
clear
  • Складирање Кочии Дневна - Современа Подигнете Tufted Седиште Стол - Микрофибер Тапациран и Пена за Пополнување Nailhead Трим - Махагони Нозе - Одлично за Вашата Дневна Соба
  • -20%
  • -20%
Складирање Кочии Дневна - Современа Подигнете Tufted Седиште Стол - Микрофибер Тапациран и Пена за Пополнување Nailhead Трим - Махагони Нозе - Одлично за Вашата Дневна Соба

Складирање Кочии Дневна - Современа Подигнете Tufted Седиште Стол - Микрофибер Тапациран и Пена за Пополнување

DEN 878.40

Достапност
Достапно за нарачка

Скриени површина.Поместена перница.Tufted седиште и nailhead уреденост на раката и базата.Димензии : 63" L x беа 25,5" D x 31" H, Седиште Висина : 18".Скриени складирање димензии : 46"L x 20.25"W x 4"H. Боја : Тен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно на

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

Лесно тврди процес поднесе барање во секое време 24 / 7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Што по

Преносливи со подароци.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Боја : Розова.Треба да с

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

【Издржлив Материјал】Оваа патио дневна стол карактеристики рѓа доказ прав обложен челик рамка, која е

Please wait...