0
clear
  • Опремени Tablecloth и Клупата Покритие за Надворешна Пикник Правоаголник Маси Еластична Остро Водоотпорен Истури-Доказ Табела Седиште Опфаќа 72X28 Инчен, 3 Парче Сет (Црн?
  • -20%
  • -20%
Опремени Tablecloth и Клупата Покритие за Надворешна Пикник Правоаголник Маси Еластична Остро Водоотпорен Истури-Доказ Табела Седиште Опфаќа 72X28 Инчен, 3 Парче Сет (Црн?

Опремени Tablecloth и Клупата Покритие за Надворешна Пикник Правоаголник Маси Еластична Остро Водоотпорен Истури-Доказ

DEN 669.36

Достапност
Достапно за нарачка

1.【ЕЛАСТИЧНА ОПРЕМЕНИ ТАБЕЛА КЛУПАТА ТКАЕНИНА ДИЗАЈН】Нашите табела клупата опфаќа се со цел да се вклопи маса и клупа кога се ужива на отворено пикник.Нашите tablecloth е многу погодна за секој прогноза дури и ветрот дува. 3 парчиња во собата, една голема е за маса, другите 2 се за клупи.Нема потреба клипови, тие се многу стабилни околу рабовите. 2.【НАЈВИСОКО ОЦЕНЕТ МАТЕРИЈАЛИ 】Оваа tablecloth е направен на врвот рангирани leakproof polyster.Мазна површина е сосема leakproof со сјај, доведување ви висок степен смисла.Еластична string, околу табела клупата крпа, го прави растеглив околу маса и клупа.Не грижете се секој несреќи во windy ден и уживајте во незаборавна отворено партија. 3.【ГУСТА ТКАЕНИНА, ПРАВОТО ГОЛЕМИНА】Нашите табела клупата покрие платно е многу густа и издржливи, исто така може да видите густа крои, што го прави опфаќа супер добро поврзана.Откако ќе сопствени еден сет, не се потребни никакви замена на многу години.Постојат 3 парчиња во еден сет, tablecloth е погоден табела 72×28inch, 2 клупата облека се за клупата 72×12inch. 4.【КЛАСИЧЕН СЕЛЕКТИРАНИ МОДЕЛИ】2 видови на класични бои се достапни.Тие се црвени селектирани модели и црна селектирани модели, соодветно.Овие две бои се класика и може да се надополни со нешто околу.Дамка доказ површината може да се чисти многу лесно, тоа секогаш изгледа span-нови. 5.【ПРВИОТ CALSS УСЛУГА】Ние секогаш се придржуваат за да се обезбеди најдобри производи и услуги.Без оглед на тоа што проблемот да се исполнат, само нас контакт, ние мора да се направи сте задоволни.Боја : Црна.

Спецификацијата

Blue)) href=https:
//www./gp/slredirect/picassoRedirect.html/ref=sspa_dk_detail_7?ie=UTF8&adId=A02913651V1EVD3URWL6T&qualifier=1638727146&id=7266964859440186&widgetName=sp_detail2&url=%2Fdp%2FB08HY7BBBB%2Fref%3Dsspa_dk_detail_7%3Fpsc%3D1p13NParams%26smid%3DAYAQCA6J7ASI3> Swing Cushion Cover, Multiple Colour Swing Waterproof Cushion Replacement 3Seat Cha... 96

Со стоката дадена додека купуваат

Производот ќе биде наскоро, кога ќе треба да ги користите за долго време.Овие клипови може да го реши про

Please wait...