0
clear
  • SunCleanse Roll-up Јадење Сушење Багажник, Над Мијалник, Кујна Возен Потоне Управување со Повеќенаменското Сува Рек Јадење Drainer Нерѓосувачки Челик Количка за Јадење Сушење
  • -20%
  • -20%
SunCleanse Roll-up Јадење Сушење Багажник, Над Мијалник, Кујна Возен Потоне Управување со Повеќенаменското Сува Рек Јадење Drainer Нерѓосувачки Челик Количка за Јадење Сушење

SunCleanse Roll-up Јадење Сушење Багажник, Над Мијалник, Кујна Возен Потоне Управување со Повеќенаменското Сува

DEN 278.16

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 17.3" x 11.2"новата големина е повеќе погоден за повеќе кујнски мијалник во сад.И може да го намали според големина што ви треба.Pls се провери вашиот мијалник големина пред да купите.Безбедност Материјал19 Компјутери 304 Нерѓосувачки челик, Цевки, sofe si Iicone рабови, BPA-free) храна одделение материјал потоне сушење решетката е добро за луѓе и храна, зеленчук.Зачувај Просторот-го промовираме до лесно и брзо да се стави настрана, лесно да се чисти и stroage, навистина да заштеда кујна контра простор.И нашата количка за јадење сушење решетката може да се мијат во машина за миење садови.Повеќенаменски и PracticabilityНавивам решетката може да помогне да се постигне многу едноставни задачи.Виси чаши и грнци кога ќе се dishing, кул топла торта побрзо.Лесно да се ЧистиЛесно чистење на површината нема да проблеми многу додека се валкани.Само ставете го во вода и избришете, а потоа ќе добиете беспрекорен решетката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Да зачувате Простор】На сапун фармацевт е опремен со скриени рака sanitizer фармацевт и една лента за пост

Направени од храна одделение и отпорни на корозија од не ' рѓосувачки, издржливи.Стигнале дизајн,погодн

【Супер простор за складирање】2 слоја дизајн.Должината и простор се 130% пати во споредба со слични јадењ

Овој Прибор за јадење Drainer е организатор за spatulas, дрвени лажици, whisks, супа, мешалки, маша, стапчиња за јаде

Овој Прибор за јадење Drainer е организатор за spatulas, дрвени лажици, whisks, супа, мешалки, маша, стапчиња за јаде

Extender помага да додадете висина на 19.75 x 19.75" Opti Clean миење rack (се продава одделно) за чување и транспорт на оч

Овој Прибор за јадење Drainer е организатор за spatulas, дрвени лажици, whisks, супа, мешалки, маша, стапчиња за јаде

Доаѓа со чекорпочекор собранието настава, лесно да се соберат сите додатоци се внимателно спакувани.Пр

????100% Хранаодделение 304 од не 'Рѓосувачки Челик : Нашата тиер 2 јадење решетката е направен од тешки 304 од н

Димензија : 18.5"x11.0"(Lx W), Удобен и издржливи.Може да биде свиткан или свитканите лесно за лесни за складира

Тоа е комбинација на стил со функционалност.Сад рек не се свитка откако насобраните.Оваа експанзивна ко

【ФЛЕКСИБИЛНИ ТЕЛЕСКОПСКИ ДИЗАЈН】Кујнски мијалник caddy донесува хуманизирано дизајн,кој должина е слоб

Домаќинство складирање на мозоци багажник, мултифункција на мозоци багажник, чувајте го сув и чист.Не с

РАЗНОВРСНА И ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Расклопна мијалник е совршен за внатрешна или надворешна употреба.како ш

1.Сад Drainer кошница е НАПРАВЕН ВО ИНДИЈА...Материјал : се Направени од издржлив тешкидолжност пластика, еко

Сад Сушење Решетката е добар помошник за да се задржи вашата кујна организиран и чиста.Големина на 16.Две

Please wait...