0
clear
  • ACDelco Професионални 15-10071 Климатизација Приемник Посува
  • -20%
  • -20%
ACDelco Професионални 15-10071 Климатизација Приемник Посува

ACDelco Професионални 15-10071 Климатизација Приемник Посува

DEN 547.20

Достапност
Достапно за нарачка

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произведени за да се исполнат очекувањата за фит форма и функција.ACDelco Професионални A/C Приемник Посува е на високо квалитетни резервни замена компонента за една или повеќе од следниве возило системи : hvac.Оваа премија резервни посува е произведен за да ги исполни или надмине вашите очекувања за фит форма и функција.Да ви помогне да бидете кул во топла времето на возење, ACDelco нуди ГМ Оригинална Опрема и премиум резервни Професионални Климатизација Делови.Изграден да се вклопуваат речиси сите генетски модифицирани возила на патот денес, ACDelco Климатизација Делови вклучува комплетна палета на компоненти, од акумулатори, приемник driers, компресор мотори, компресори, и кондензатори да филтри, испарувачи, и моторот вентилатор за ладење мотори.ACDelco Климатизација Делови се произведени со користење на најнова технологија за да се овозможи сигурност и издржливост очекува на ACDelco.На топол ден, нема ништо како кул брзање на воздухот.Бидете сигурни дека освежување на воздухот држи тече, дури и во најжешките денови, со ACDelco Климатизација Делови.Нашиот најголем заеднички Делови Гаранција нуди покриеност на поголемиот дел од нашите Вистински генетски модифицираните Делови и ACDelco услуга замена на делови.Сила на делови купи 1 април 2018, а подоцна оригиналните мало набавувачот.Контактирајте со продавачот за ограничена гаранција дел детали, квалификации, и можно труд покриеност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Посува 100% Гарантира Одговара!Додадете вашиот автомобил (година / нап

Please wait...