0
clear
  • Raybestos BC92319 Професионална Одделение Паркинг Сопирачка Кабел
  • -20%
  • -20%
Raybestos BC92319 Професионална Одделение Паркинг Сопирачка Кабел

Raybestos BC92319 Професионална Одделение Паркинг Сопирачка Кабел

DEN 1363.20

Достапност
Достапно за нарачка

Raybestos Паркинг Сопирачка Кабел е дизајниран да ја зголеми коњски сили и подобрување на изгледот на возилото.Тоа се прави на висока јачина материјал кој withstands големо влијание товари во итни состојби.Овој кабел е тестиран за сила, се вклопуваат и отпорност на корозија.Со цел да се зголеми коњски сили и економичноста на горивото.Raybestos Паркинг Сопирачка Кабел е дизајниран да ја зголеми коњски сили и подобрување на изгледот на возилото.Тоа се прави на висока јачина материјал кој withstands големо влијание товари во итни состојби.Овој кабел е тестиран за сила, се вклопуваат и отпорност на корозија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

водечки производител на висококвалитетни производи.меѓународно реноме за нашите разновиден спектар н

oeстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Вклучува хардвер потребни за лесна инсталација.Пакет Димензии : 5.842 H x 24.13 L x 24.637 W (сантиметри).Пакет Тежи

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

OEстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Сигурен замена дизајнира, развива и тестирани за да одговара на вклопуваат, функционирањето и перформа

НЕ се вклопуваат Транс Мазга.Одговара за Kawasaki Мазга 2500 19942000, Мазга 2510 19932002 Одговара за Kawasaki Мазга 2520 19932000

Raybestos Паркинг Сопирачка Кабел е дизајниран да ја зголеми коњски сили и подобрување на изгледот на возил

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Внатрешниот кабли се sheathed и подмачкано да обезбедат долг живот и подобрени перформанси.Флексибилни цре

Водечки Производител На ВисокоКвалитетни Производи.Меѓународно Реноме За Нашите Разновиден Спектар Н

oeстил на платите и на крајот фитинзи обезбеди лесен за инсталација и слични одговара на оригиналот кабл

Вклучува хардвер потребни за лесна инсталација.Пакет Димензии : 5.842 H x 24.384 L x 24.637 W (сантиметри).Пакет Тежи

водечки производител на висококвалитетни производи.меѓународно реноме за нашите разновиден спектар н

Please wait...