0
clear
  • THLAI Жените Плус Големина 2 Парче Облека Сјајот Sequins Sweatshirt и Панталони Поставен Метален Сјајна Clubwear со Маска S-5XL
  • -20%
  • -20%
THLAI Жените Плус Големина 2 Парче Облека Сјајот Sequins Sweatshirt и Панталони Поставен Метален Сјајна Clubwear со Маска S-5XL

THLAI Жените Плус Големина 2 Парче Облека Сјајот Sequins Sweatshirt и Панталони Поставен Метален Сјајна Clubwear

DEN 1127.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прилики : сјајот sequin ноќ clubwear погодна за секојдневно носење, танц, партија, кои датираат, саем, коктел, ноќен клуб, свадба, вечера, роденден, годишнина или било кои други посебни прилики.Висат сува.Плус големина две парче облека со sequins ширум за удобен одговара, дише и удобен за носење, покажува заоблен тело добро.Вклучувајќи и две класични бои на црно и бело.Плус големина sequin појавување сетови, пенливо солидна долго clubwear со појавување на mask Attention : Тоа е подобро да се мијат со рака посебно во ладна вода.Го стави на, вие сте најголем блескави во толпата.Го стави на, вие сте најголем блескави во толпата.Маската нема да има заштитен ефект, тоа е само едно појавување на декорација.Карактеристики : 2 парче clubwear за жени, плус големина, сјајот sequins, металик сјајна, bling bling, светкавиот, долг ракав, околу врат, висока половината долги панталони со џебови, за појавување на маска, 3 парче облека.Рака Мие Само.Широк избор на различни личности.Можете да ја прими во околу 15 дена, па се чувствуваат слободни да се купи.Внимание : Тоа е подобро да се мијат со рака посебно во ладна вода.Големина : Големина од S до 5 XL.Можете да се облекуваат до лесно со потпетици и спојки торба за една ноќ.Прилики : сјајот sequin ноќ clubwear погодна за секојдневно носење, танц, партија, кои датираат, саем, коктел, ноќен клуб, свадба, вечера, роденден, годишнина или било кои други посебни прилики.Плус големина sequin појавување сетови, пенливо солидна долго clubwear со појавување на маска.Материјал:Еластичен polyeser & spandex.Можете да се облекуваат до лесно со потпетици и спојки торба за една ноќ.Внимание : Тоа е подобро да се мијат со рака посебно во ладна вода.Карактеристики : 2 парче clubwear за жени, плус големина, сјајот sequins, металик сјајна, bling bling, светкавиот, долг ракав, околу врат, висока половината долги панталони со џебови, за појавување на маска, 3 парче облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

97% Rayon, 3% Elastane.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Удобно, подвижен одговара преку колкот и бедрото.Н

Карактеристики : 2 парче clubwear за жени, плус големина, сјајот sequins, металик сјајна, bling bling, светкавиот, долг

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 86% Најлон, 14% Lycra Spandex.Направен во САД.Се

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал:Полиестер + Полиестер.2 Парче Облека е мека на допир,е

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Please wait...