0
clear
  • Види Winder,Mineesi Еден Види Winder за Rolex со Јапонски Mabuchi Моторни Благородно Дрво Ротирачки Часовници се Прикаже Поле со AC/Батерија
  • -20%
  • -20%
Види Winder,Mineesi Еден Види Winder за Rolex со Јапонски Mabuchi Моторни Благородно Дрво Ротирачки Часовници се Прикаже Поле со AC/Батерија

Види Winder,Mineesi Еден Види Winder за Rolex со Јапонски Mabuchi Моторни Благородно Дрво Ротирачки Часовници се

DEN 1415.76

Достапност
Достапно за нарачка

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички се види, да се напојува со роторот или тежина која користи гравитацијата и theconstant движење на зглобовите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува...

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

Please wait...