0
clear
  • Wolddress Женска Долг Ракав Осип Guard Кошула Заштита Од Сонце Костим За Капење Пливаат Блузи
  • -20%
  • -20%
Wolddress Женска Долг Ракав Осип Guard Кошула Заштита Од Сонце Костим За Капење Пливаат Блузи

Wolddress Женска Долг Ракав Осип Guard Кошула Заштита Од Сонце Костим За Капење Пливаат Блузи

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Комбинација на Модата, Спортски, Секојдневен, Тенок и Класичен.82% Најлон, 18% Spandex.Осип Guard Стил : САМО сурфање топ маица БЕЗ ДНОТО.Висок Квалитет на Ткаенини : На маскирани zip пред rashguard врвот е направен од 82% полиестер и 18% spandex, мека, брз-сува, дише, издржлив и лесен, обезбедува доволно еластичноста што го прави да се чувствуваат слободни и да нема притисок, ви помага да ги одржите свежи цело време.Облека Грижа Машина/ Рачно Перење/ Собори Сува/ Не Кајгана.Прашање т грижете се за тоа на врвот ќе се повлече до кога пливање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

80% Најлон, 20% Spandex 【Увезени, со најдобра услуга на клиентите】Ние ви препорачуваме сајт кои се однесуваат

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

Please wait...