0
clear
  • Постпартална Peri Шише наопаку Мајка Спреј Шише Shattaf Преносни Мијалник за Постпартална Грижа, Бебе Мајка Миење 2In1 Патување Рачни Лична Хигиена Тоалет Шише 400Ml Бонус А
  • -20%
  • -20%
Постпартална Peri Шише наопаку Мајка Спреј Шише Shattaf Преносни Мијалник за Постпартална Грижа, Бебе Мајка Миење 2In1 Патување Рачни Лична Хигиена Тоалет Шише 400Ml Бонус А

Постпартална Peri Шише наопаку Мајка Спреј Шише Shattaf Преносни Мијалник за Постпартална Грижа, Бебе Мајка Миење

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤Newmom т виткајте или пресврт околу да се исчисти nether делови нагоре.Користете преносни мијалник шише да се мијат тело по столче,тоа ќе биде поудобно и да се спаси тоалетна хартија.Размонтираат мијалник спреј шише и се чисти со топла сапуница вода.Водата не треба да над 80℃.Шише тело е направен од мек ЕВА материјал, wonnt укажуваат на тоа стерилизирате со врела вода.Мајка Миење е Peri-Шише Дизајниран да се Направи Вашиот Perineal Спреј заздравувањето Почиста и Полесно.Доаѓаат со 2 млазницата спреј,аглеста млазницата совршен за мајка миење како perineal закрепнување по раѓањето,директно млазницата спреј одговараат за породување tushy почиста.Тоа е подобар начин од болница шише,препорачуваме страна на трудовите и породувањето медицинска сестра!.Тоа е погодна алатка за & голема бања придружник за домашна употреба и on-the-go, прифатлива мијалник дека секој може да го користат!.Не се потребни батерии, вие ќе добиете ново освежување искуство и исто така да ја зачувате големо количество на тоалет трудови.Прави секој дел да се спаси дрво.Спреј со вода во 90 степени од млазницата, полесно користење и да добиете повеќе нежно water Eva шише е многу мека, нема воздух дупка на својот дното,не е лесно истекување, направете го тоа лесно да се squeezed Retractable спреј млазници, можете да ја внесете во шише за носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...