0
clear
  • Сомот Кочии Дневна Внатрешна со 3 Полулегнал Агли, Модерен Sleeper Стол Кревет за дневната Соба и Спалната соба, Конвертибилна Дневна Стол со Солидна Заострените Метал
  • -20%
  • -20%
Сомот Кочии Дневна Внатрешна со 3 Полулегнал Агли, Модерен Sleeper Стол Кревет за дневната Соба и Спалната соба, Конвертибилна Дневна Стол со Солидна Заострените Метал

Сомот Кочии Дневна Внатрешна со 3 Полулегнал Агли, Модерен Sleeper Стол Кревет за дневната Соба и Спалната соба,

DEN 655.20

Достапност
Достапно за нарачка

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет сомот, што е многу мазна и мека.Внатрешноста е исполнета со висока густина пена за подобра еластичност, што го прави удобно да седат и тоа не ќе стане надвор од форма лесно. ➢ 2 во 1 Конвертибилна Стол Кревет : На backrest може да се прилагоди на 3 различни полулегнал агли, како дизајнот може да се избегне седи премногу долго во една положба, па како да се намали болката во грбот.Акцентот троседот стол може да се претвори во мала sleeper кревет лесно, кој е многу добро за lounging или земање на нап. ➢ Функционални и Стилски : Тоа доаѓа со две мали перници со сомот покривка, која е многу функционална и елегантен.Мазна линија дизајн и роуз златна заострените нозе направи оваа futon стол повеќе шик, со додавање на повеќе модерни елементи во вашата соба. ➢ Цврст Структура : рамките на нашите кочии дневна стол е изградена со цврста иверица, која е многу здрав и нема да попуштат лесно.Уште повеќе, цврсти златни метални нозе направи база постабилна и ќе има нема рѓа и flaking боја лесно. ➢ Лесно да се Постави : Само едноставна собранието е потребна, која е супер лесно и едноставно.Ако постои било каков проблем со производот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние и ветуваме дека ќе се потрудиме да вашето задоволство.Боја : Црна(сомот).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КУКЛА КОШНИЦА ПРЕВОЗНИКОТ : Оваа симпатична мојсеј кошница превозникот одговара на кукли до 15".ОДЛИЧЕН

Овозможува многу опции за да им помогне го задржи вашето дете соба, училница, дневните или playroom ослободе

Стил : едноставен и модерен.материјал : пластика.Применливи објект : Возрасни.Погоден за ресторан студиј

Висококвалитетна ABS пластика и пенливи кристал,прекрасен изглед,не е лесно да падне.Погоден за сите вид

И ова бебе playard со bassinet доаѓа со lockable тркала, така што родителите можат слободно да се движат овој пакет n

Приклучи се вашите омилени херојски Кученца со Шепа Патрола виткање деца активност табела поставена од

Изработени од горестандард за квалитет дрвен материјал со парична казна изработка така има мазни и трк

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење ❤️ Направени од приј

Стил : едноставен и модерен.материјал : пластика.Применливи објект : Возрасни.Погоден за ресторан студиј

Уште една многу корисна карактеристика на оваа градите – настрана од рака фиоки – е голема горна површ

ЗАЧУДУВАЧКИ СЕКАДЕ : се Направи вашата соба заслепуваат со овој компактен 3фиока салон дека е насликана

Безбедност Материјал висина засилен панели се спречи бебе од повлекува над.ASTM сертифицирани.Не се лизг

Модерниот Стил : Кожаfriendly СТП текстил и со висок квалитет удобна перница, дијамант провери и потресени д

Клупата места отворени за да се открие скриени складирање.Седишта и база во бела насликани заврши.Доаѓа

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Она што е уште поважно, д

Елегантни & Практичен Дизајн : Чисти линии и стилски дизајн додава современ допир да вашиот дом и кујна.Т

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет сомот, што е многу мазна и мека.Внатрешноста е

На флексибилност на овој Складирање Рек го прави лесен за деца, тинејџери, мајки, учениците, наставницит

Висококвалитетна ABS пластика и пенливи кристал,прекрасен изглед,не е лесно да падне.Погоден за сите вид

3", малку пошироко на предната и потесни на задната страна на дизајнот.План започнува на датумот на купув

Модерниот Стил : Кожаfriendly СТП текстил и со висок квалитет удобна перница, дијамант провери и потресени д

Применливи прилики : конференциска сала, ресторан, канцеларија, студија, спална соба, училница, кафе, бар

Висококвалитетна ABS пластика и пенливи кристал,прекрасен изглед,не е лесно да падне.Погоден за сите вид

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење ❤️ Направени од приј

Please wait...