0
clear
  • DEWALT FLEXVOLT 60V MAX Ротари Чекан Вежба, СДС Max, Brushless Комбинација за Полнење, 1-3/4-Инчен (DCH614X2)
  • -20%
  • -20%
DEWALT FLEXVOLT 60V MAX Ротари Чекан Вежба, СДС Max, Brushless Комбинација за Полнење, 1-3/4-Инчен (DCH614X2)

DEWALT FLEXVOLT 60V MAX Ротари Чекан Вежба, СДС Max, Brushless Комбинација за Полнење, 1-3/4-Инчен (DCH614X2)

DEN 6749.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ова чекан е дел од ВРШАТ & ЗАШТИТИ производот линија, интегрирани со Анти-Ротација E-СПОЈКИ Систем и ШОКОВИ Активни Вибрации Систем за Контрола.Анти-Ротација E-СПОЈКИ Систем се исклучи DEWALT ротари чекан вежба во врзе до ситуации.Постојана брзина електроника овозможи алатка за одржување на брзина под оптоварување.ШОКОВИ, го намалува вибрациите се чувствува од страна на корисникот на рачки, во споредба со ротациони чекани без оваа функција.Постојана брзина електроника овозможува алатка за одржување на брзина под оптоварување.На 60 V MAX* 1-3/4-инчен Brushless СДС MAX Комбинација Чекан е midweight, висока-перформанси чекан дека се напојува со brushless мотор и трајни германски инженерните механизам.На ШОКОВИ Активни Вибрации Систем за Контрола намалува вибрациите се чувствува од страна на корисникот на рачки, во споредба со ротациони чекани без оваа функција.Ознака Подготвени, па корисниците и компаниите може да се закачите на DEWALT Запис и песна на нејзината локација речиси насекаде преку DEWALT Алатка Поврзете стан.На DCH614 е опремена со БЕЗЖИЧНИ АЛАТКА за КОНТРОЛА, која му овозможува на корисникот да се поврзат алатка за DCV585 60 V МАКС* прашина extractor за далечински extractor за активирање.E-СПОЈКИ се исклучи алатка во врзе до ситуации.Brushless мотор и германски-инженерните механизам. 7-позиција, променлива брзина контрола на прецизност дупка сместување, chipping, и дупчење со Атомска+ Undercut битови.Таа обезбедува 10.На midweight дизајн го прави идеално одговара за хоризонталното дупчење за #4 - #8 арматурата dowel апликации и сува coring до 4 инчи.5 Joules на влијанието на енергија за брзо дупчење и chipping, дури и во најтешките бетон.На cordless чекан вежба има 10.Оваа DEWALT cordless чекан вежба доаѓа Ознака Подготвени, па корисниците и компаниите може да се закачите на DEWALT Запис и песна на нејзината локација речиси насекаде преку DEWALT Алатка Поврзете стан.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Здрав и Практичен Дизајн : Tote Box Potting клупата е изградена од цврст Ела Дрво, кои се цврсти и издржливи дово

КВАЛИТЕТНО НАПРАВЕНА ЗА i PHONE 13 ПРО MAX ????Заштитна i Phone 13 Про Max случај завиткани во Mujjo е потпис кожа.Дизајн

Совршен Хавајски Кошули за Мажи / Жени / Момчиња / Девојки.Ви благодариме.Копче затворање.Ве молиме мерењ

Токсични слободно и безбедно.Совршен избор за ѕид оркестарот како дневна соба, спална соба, гостинската

Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци плетени дизајн за стилск

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 65% Памук [МАТЕРИЈАЛ] : 65% Памук, 30% Полие

Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на 【IPX8 ВОДООТПОРЕН】 ЕДЕН R е IPX8 водоотпорен д

Тој тежи само 5.CORE18 V батерија – дава следната генерација Liion 21700 мобилен технологија во лесен, со висока

Пакетот вклучува : ќе добиете 18 парчиња на вертикална string вратоврска дизајн проект пликови, кои имаат ра

Натпревари OE форма, одговара, а функција.Ги вклучува сите неопходни дихтунзи и заптивки потребни за ком

Тоа не содржи вода, спојници, бои, или фосфати.УБАВО ЧИСТИ ВАШИОТ ПЕРЕЊЕ Powerizer Заврши ефикасно ги отстра

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VA2)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

Лаванда Боја Пердув Mandala Рака Екран Печатени Кат Перница Покрие Затворање Тип : Задната Страна Тешки Па

Fuzzy руно pullover sweatshirt,направени од кожапријателски материјал,не предизвикуваат јадеж.Меки руно sweatshirt врв

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Тоа е исто така добар избор за ноќта на хранење.Преносни шише потоплите доаѓа со помош на USB кабел, може д

Тие се атрактивни како секој од нив е уметност и додава на вашиот колекција.Ќе може да се стави во кревет

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа машка спортска маица е flatlock seamlines и без ознака

Зајакот Крзно.Совршен ладното време моден додаток за да се задржи топло пријатна и стилски.Дебела кадиф

Mandala Кат Перници се совршен дома декор парче да се создаде светла, уникатен (и екстра удобен) простор.Poufs

Please wait...