0
clear
  • Modway Оставина Современата Модерна Тапациран Ткаенина Акцент Дневна Рака Стол Во Беж
  • -20%
  • -20%
Modway Оставина Современата Модерна Тапациран Ткаенина Акцент Дневна Рака Стол Во Беж

Modway Оставина Современата Модерна Тапациран Ткаенина Акцент Дневна Рака Стол Во Беж

DEN 16101.12

Достапност
Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.TUFTED ФОТЕЛЈА - Уметнички и функционални, Оставина става современ шмек на безвременски копче-tufted седиште со својата квадрат профил и злато метал sled база, што го прави шик прилог на секој простор.КВАЛИТЕТ на ТЕКСТИЛ - На зацврсна ажурирање, овој дијамант-tufted дневна стол е тапациран во мека полиестер ткаенини и карактеристики густа пена баласт, кредитирање кадифен удобност и луксузен стил.УДОБНО СЕДЕЊЕ - Седи на врв на елегантни нерѓосувачки челик рамка, пространа седиште и широка дизајн на оваа акцент стол нуди флексибилност и ергономски поддршка со длабок џеб и суптилни recline.РАЗНОВРСНА САЛОН на самото МЕСТО - Идеален за во дневна соба, спална соба за седење, или entryway, оваа модерна стол е впечатлива ажурирање при додавање на функционална седишта простор, совршен за забавни или релаксирачки.АКЦЕНТОТ СТОЛ - Ова дневна стол освежува секој дом, стан, канцеларија, или мал простор за живеење, додека дополнување современа, модерна и средината век décors.Димензии : 30.5"L x 30.5"W x 28.5"H. Боја : Беж.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесно тврди процес поднесе барање во секое време 24 / 7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Што по

Преносливи со подароци.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Боја : Розова.Треба да с

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Скриени површина.Поместена перница.Tufted седиште и nailhead уреденост на раката и базата.Димензии : 63" L x беа 25,

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно на

【Издржлив Материјал】Оваа патио дневна стол карактеристики рѓа доказ прав обложен челик рамка, која е

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Please wait...