0
clear
  • Малку Гигант BTX2448-6PY Кутија Камиони, Проширен Метал Страни, 2000 lb. Капацитет 6 Полиуретан, 24W x 48L 33 Висина, 24 Ширина, 53 Должина, Сива
  • -20%
  • -20%
Малку Гигант BTX2448-6PY Кутија Камиони, Проширен Метал Страни, 2000 lb. Капацитет 6 Полиуретан, 24W x 48L 33 Висина, 24 Ширина, 53 Должина, Сива

Малку Гигант BTX2448-6PY Кутија Камиони, Проширен Метал Страни, 2000 lb. Капацитет 6 Полиуретан, 24W x 48L 33 Висина,

DEN 21722.88

Достапност
Достапно за нарачка

24"W x 48"l палубата големина. 2000 кг.Капацитет. 24 инчи.Тешки-должност заварени челични contruction.Направен во сад.Масовно складирање и транспорт камион со 24" внатрешни работи висина.Вкупната висина е 33". 2 зглобот и 2 крути, 6" x 2" не-означување полиуретан casters.Агол челична рамка со 3/4" проширен метал страни за поголема видливост и струење.Дек е 12 мерач цврст челик за дополнителна издржливост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Објект : 5 Тркала Камион.Капацитет : 1200 lb.Вкупната Должина : 385 / 16".Вкупна Ширина ( : 24".Вкупна Висина : 13"...

Нерѓосувачки челик количка може да се поедностави вашата секојдневна работа.Дојде и купи! ! !Пакетот вкл

Сите заварени 16 мерач челик платформа со засилен челик канали.Тубуларна притисни справи.Перфорирани по

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 15".Висина : 881 / 4".Боја : Светло Сиво.Овој тип на Производ име е Tennsco За�

Материјал3слој количката е направена од премија од не ' рѓосувачки челик,кои се цврсти и издржливи,и има

За 24" Широк Услуга Количка.Вино боја 150 кг Капацитет 36" Ширина x 24" Должина x 31 / 4" Висина.Овој тип на Произво

Направен од висок квалитет на двоен слој ткаенина дебели водоотпорен оксфорд ткаенина и ПВЦ материјал,

Носатотпорни, молчи casters : Ова не ' рѓосувачки челик количка користи носатотпорни, не се лизга casters, тркал�

Носатотпорни, молчи casters : Ова не ' рѓосувачки челик количка користи носатотпорни, не се лизга casters, тркал�

За соодветна висина, мора да се користат само со шкафче.Ширина : 12".Должина : 18".Боја : Сина.Овој тип на Прои

За соодветна висина, мора да се користат само со шкафче.Ширина : 12".Должина : 15".Боја : Сина.Овој тип на Прои

◆▷♢●★Времето за Испорака е 1025 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето Ако Не ја Прими Стоката

Висок Капацитет Агол Тип 2 2" Ширина, 36" Должина, 2 2" Висина.Боја : Црна.Овој тип на Производ име е Кога стану

Направен во сад.Зглобот, Стандард Плоча Рициново, на Оптоварување 75 lb, Вртливата Заклучување Тип Без Зак

Тешки 4" Ширина, 18" Во Должина, 2 12" Висина.Боја : Вино.Овој тип на Производ име е Tennsco СДС18 ZЛинија Тешки Палу

Жица количка корица со патент размавта.Опфаќа заштита против кражбата на воздушни прашина, вода и други

Агол железо и проширена метална конструкција.Здрав тубуларна притисни справи (2) зглобот и (2) цврсти casters

Висок Капацитет Агол Тип 2 2" Ширина, 96" Должина, 2 2" Висина.Боја : Dove Сива Боја.Овој тип на Производ име е Ко�

Замена кеси за Janitorial Чистење Количка.Направени од оксфорд ткаенина, дебели, водоотпорен и носатотпорни.

Сите заварени мултиполица камион со powdercoated заврши 4 Полици; складирање решетката на тркала 3600 фунти кап�

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 15".Висина : 761 / 4".Боја : Светло Сиво.Овој тип на Производ име е Tennsco За�

★ Нерѓосувачки челик база, силна и стабилна, не е лесно да се прелива ★ Врвот алатка фах има голема повр�

Носатотпорни, молчи casters : Ова не ' рѓосувачки челик количка користи носатотпорни, не се лизга casters, тркал�

★3слој лабораторија количка со Фиоки има доволно простор за медицинска и лабораториска опрема.Тоа се п�

Се вклопува Rubbermaid домаќинство коли 9 T79, 9 T72, 9 T73, 9 T74, 9 T75, 9 T76, 9 T77, 9 T78, 9 T92, 9 T94, 9 T95 Ви дозволува да користите �

Сите заварени 14 мерач челик полиците.Тубуларна притисни справи со додавање 6" да ширина.Ниска дек е 91 / 16"

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 30".Висина : 86".Боја : Црна.Овој тип на Производ име е Tennsco Затворени "L"

Се користи за шкафче.Ширина : 12".Висина : 60".Боја : Премиум Бела.Овој тип на Производ име е Tennsco LFTBE1260 Рамен В

Висок Капацитет Агол Тип 2 2" Ширина, 96" Должина, 2 2" Висина.Боја : Светло Сиво.Овој тип на Производ име е Ког

Please wait...