0
clear
  • TH-95-BLU корпата за Ѓубре, Полиетилен, 28-1/4 Ширина, 44-1/2 во Височина, 34 Длабочината, 95 литри Капацитет, Сина
  • -20%
  • -20%
TH-95-BLU корпата за Ѓубре, Полиетилен, 28-1/4 Ширина, 44-1/2 во Височина, 34 Длабочината, 95 литри Капацитет, Сина

TH-95-BLU корпата за Ѓубре, Полиетилен, 28-1/4 Ширина, 44-1/2 во Височина, 34 Длабочината, 95 литри Капацитет,

DEN 316.80

Достапност
Достапно за нарачка

Шарки капак вклучува кревање рачки за лесен пристап.Тешки-должност одбие сад чува отпад надвор од видот.Контејнери шарки усните се задржи облачно надвор.Големи гумени тркала се направи лесно преносливост.Vestil Полиетилен корпата за ѓубре.Издржливи полиетилен со изградба стои subzero студ и екстремно лето топлина.Одлично за голем сообраќај средини, како : складишта, саеми, топката паркови, училишта, итн.Секој контејнер вклучува две тркала за лесно преносливост.Шарки усна држи дожд надвор.Чувајте ги вашите отпад надвор од видот во нашите тешки и лесно да се движите одбие контејнери. 95 литри капацитет.Мерки 28-1/4-инчи ширина од 44-1/2-инчи висина од 34-инчи длабочина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Повеќенаменски 1Галон Jugs – Овие разноврсна пластични jugs се безбедни за чување на водата, скара сосови и�

☝【Одржување на Вашето Возило Чистење】 600 D најлон материјал и 100% Leakproof Винил Поставата Внатре, автомоби

Отпад бин капак компатибилен со Комерцијалните 23 литри receptacle.Издржливи поликарбонат пластична констру

Нерѓосувачки челик отпад watcher.Комбинација од модерен стил со ултра комунални.АДА и БЗР во согласност.Кл�

Тешкидолжност храна / вода преку withstands временски екстреми, овозможувајќи им на сестрана употреба под ре

Нерѓосувачки челик отпад watcher.Комбинација од модерен стил со ултра комунални.АДА и БЗР во согласност.Кл�

【Мултифункционален】 мали корпата за ѓубре за автомобил пред седиштето е квадратни првенство во облик

Тешкидолжност храна / вода преку withstands временски екстреми, овозможувајќи им на сестрана употреба под ре

Се применува за сите стилНе го блокира тесла врата, дизајн за тесла модел 3 / y / s / х.Кеси за отпадоциСо 8 ро

СОВРШЕНО СТРОЕН ОТПАД КОШНИЦА Употреба во трговски центри, училишта, и ресторани, оваа точка е прекрасе�

Простор за складирање за речиси било каков чистење на снабдување.Прилепува безбедно да контејнер врвот

✅Бела виси корпата за ѓубре за кујна, тоалет, канцеларија или RV / Camper, ЏИП ✅Ѓубре Може да има виси механи�

Лесно да се чисти, Издржливи нови контејнери ги чисти и се исуши со леснотија за долготрајна употреба.Ов

Се тресат Покрие дизајн, ротирање и подвижен капак, 360 степени се тресат маска, печат ѓубре по затворањет

12 gal Комбо песок urn / страна отворање затворен receptacle 15"со дијаметар од 28 X"Х Бадемово Прав Грб заврши.Црна е

Please wait...