0
clear
  • THLAI Жените Плус Големина 2 Парче Облека Сјајот Sequins Sweatshirt и Панталони Поставен Метален Сјајна Clubwear со Маска S-5XL
  • -20%
  • -20%
THLAI Жените Плус Големина 2 Парче Облека Сјајот Sequins Sweatshirt и Панталони Поставен Метален Сјајна Clubwear со Маска S-5XL

THLAI Жените Плус Големина 2 Парче Облека Сјајот Sequins Sweatshirt и Панталони Поставен Метален Сјајна Clubwear

DEN 1127.76

Достапност
Достапно за нарачка

Spandex,Sequins.Рака Мие Само.Материјал:Еластичен polyeser & spandex.Плус големина две парче облека со sequins ширум за удобен одговара, дише и удобен за носење, покажува заоблен тело добро.Карактеристики : 2 парче clubwear за жени, плус големина, сјајот sequins, металик сјајна, bling bling, светкавиот, долг ракав, околу врат, висока половината долги панталони со џебови, за појавување на маска, 3 парче облека.Го стави на, вие сте најголем блескави во толпата.Прилики : сјајот sequin ноќ clubwear погодна за секојдневно носење, танц, партија, кои датираат, саем, коктел, ноќен клуб, свадба, вечера, роденден, годишнина или било кои други посебни прилики.Можете да се облекуваат до лесно со потпетици и спојки торба за една ноќ.Големина : Големина од S до 5 XL.Широк избор на различни личности.Вклучувајќи и две класични бои на црно и бело.Плус големина sequin појавување сетови, пенливо солидна долго clubwear со појавување на маска.Внимание : Тоа е подобро да се мијат со рака посебно во ладна вода.Висат сува.Ве молиме погледнете нашите големина на табелата (последната слика) пред да го купите.Бесплатни политика на враќање.Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прилики : сјајот sequin ноќ clubwear погодна за секојдневно носење, танц, партија, кои датираат, саем, коктел, но

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.

Карактеристики : 2 парче clubwear за жени, плус големина, сјајот sequins, металик сјајна, bling bling, светкавиот, долг

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

97% Rayon, 3% Elastane.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Удобно, подвижен одговара преку колкот и бедрото.Н

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Жените 2 парче облека карактеристики : цветни печати, долг ракав, м

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал:Полиестер + Полиестер.2 Парче Облека е мека на допир,е

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 86% Најлон, 14% Lycra Spandex.Направен во САД.Се

Please wait...