0
clear
  • Bougies Ла Француската 491335 Столб Свеќа, Мали, Taupe
  • -20%
  • -20%
Bougies Ла Француската 491335 Столб Свеќа, Мали, Taupe

Bougies Ла Француската 491335 Столб Свеќа, Мали, Taupe

DEN 369.60

Достапност
Достапно за нарачка

491335 Столб Свеќа.Големина На : Мали.Боја : Taupe.ПРЕКРАСНА ЛИЧНО ИСКУСТВО : идеален ароматерапијата свеќа што ви дава релаксација и смирувачки искуство со пополнување на вашиот простор со свеќа мирис.СВЕЌА ГОРИ СЛАТКО ПОТСЕТУВАЊЕ : Ако се гори нов unlighted свеќа, нека гори се додека восок базен се топи сите на патот до работ, тогаш вие сте добро да го користат потоа.Боја : Taupe.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЕВРОПСКИ КВАЛИТЕТ : Направен во Европа, од страна на светски буквар свеќа на одлуки, Hyoola произведува нај

Сет од 6 слонова коска столб свеќи се рачно изработени со восок и памук фитил за чиста, dripless, без чад и дол

КВАЛИТЕТ и БЕЗБЕДНОСТ : Секој 3 инчен широк столб свеќа е направена на unscented премиум квалитет парафински

ВОЗЉУБЕНИ ОД 1870 СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Во BolsiСвеќа Фабрика нема детали е премногу мал за да ја направат с

⭐ DRIPLESS ЗА БЕЗБЕДНОСТ Нашиот столб свеќи се чистигорење, долгогорење & 100% dripless.Свеќи горат исчисти & се уш

ЗА УБАВА ДЕКОРАЦИЈА : Овие се совршени за на свадба приеми и партија planners, ресторани, како дома декор, пар

【Сет Од 2 Свеќа Носители】:пакетот содржи свеќа носители за столб свеќи Поставени на 2 (со исклучок на С

4 ПАРЧЕ СВЕЌА во СОБАТА : Секој пакет доаѓа со 4 селски свеќи кои се 3" Високо 2.7" Дијаметар (70 / 80mm) да се обе

Нашите Safe Candle производи може да се доставуваат директно до венци или уредби со флорални жица.ЕВРОПСКИ К

Запалам вашата креативност со Hyoola Свеќи!Одличен квалитет на материјалите се меша со неверојатна алатка

НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ : Ние Рака се Прелива Секоја Свеќа.Чиста Горење Восок.Leadfree Памук Фитили.Dripless & Без Чад.U

4 Црвениот Столб Свеќа 3x6 Unscented Горат Време 90 Часа Направен во САД.Свеќи се девојки најдобар пријател.Сто

Please wait...