0
clear
  • Слободата Врвот Панели за Складирање Чантата со Рачка за Jeep Wrangler JK JKU Л JLU 2 Вратата и 4 Вратата Модели,со Носи Справи и Продавница за Монтажа на Ремени,Водоотпорен 600D
  • -20%
  • -20%
Слободата Врвот Панели за Складирање Чантата со Рачка за Jeep Wrangler JK JKU Л JLU 2 Вратата и 4 Вратата Модели,со Носи Справи и Продавница за Монтажа на Ремени,Водоотпорен 600D

Слободата Врвот Панели за Складирање Чантата со Рачка за Jeep Wrangler JK JKU Л JLU 2 Вратата и 4 Вратата Модели,со

DEN 743.76

Достапност
Достапно за нарачка

Опрема : Прилагодено со цел да се вклопува 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Jeep Wrangler JK JKU Л JLU, 2-врата/ 4-врата Модели.Обезбеди пријателски ,лесна-за-се постигне поддршка. ????Направени од врвот висок квалитет и водоотпорен 600 D Оксфорд ,трајни и отпор да се повлече, последователно се тестирани и оптимизиран за да ги обезбеди своите одлични перформанси и трајни услуга време.Материјал : Направен од врвот висок квалитет и водоотпорен 600 D Оксфорд ,трајни и отпор да се повлече, последователно се тестирани и оптимизиран за да ги обезбеди своите одлични перформанси и трајни услуга време.Било какви прашања што ги имате, ве молиме контактирајте En Rand Тим за Поддршка. ????Мека внатре со трајни винил надвор од pampers,Заштита на вашата слобода панели во случај на оштетување и гребнатини кога се отстрани горниот за уживање на отворено и сонце. ????Во En Rand, ние сериозно да ги понудиме најдобрите производи и услуги за клиентите.Обезбеди пријателски ,лесна-за-се постигне поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Апликации : се Компатибилни за Jeep Wrangler 19872021 YJ TJ, ЗАБ JK Л Спортски Сахара Слобода Рубикон X t задоволи вашат

4 парчиња ЦРВЕНА wrangler grib се справува & 4 парчиња ЕКСТРА токи.ОДГОВАРА ЗА Jeep Wrangler 19872018 2 & 4 врати.ЛЕСЕН за ИН

FITMENT : Ова го дофати, се справува со компатибилен со 1997 до 2020 Wrangler CJ YJ TJ JK JKU Л JLU & 2020 Гладијатор JT, Спорт, Сах

СОВРШЕН FITMENT : Ова го дофати, се справува со компатибилен со 1997 до 2020 Wrangler CJ YJ TJ JK JKU Л JLU & 2020 Гладијатор JT, С

Материјал Тип : Направени од високо квалитетна ABS + Алуминиум материјал.Fitment : Автомобилската врата им по

Лесно користење и носење, може да се чуваат во автомобил вратата или вреќи Може да носи 350lbs, да се обезбе

Please wait...