0
clear
  • Идеален за Безбедност Гаража Заклучување на Вратата, Слајд Заклучување за Гаража, Црна Прав Грб
  • -20%
  • -20%
Идеален за Безбедност Гаража Заклучување на Вратата, Слајд Заклучување за Гаража, Црна Прав Грб

Идеален за Безбедност Гаража Заклучување на Вратата, Слајд Заклучување за Гаража, Црна Прав Грб

DEN 376.56

Достапност
Достапно за нарачка

Стилски и Елегантен Заклучување на Вратата : Гаража заклучување со црна заврши додава современ допир на вашата гаража додека обезбедување дополнителна безбедност.Отпорен на корозија : Нашата гаражни врати тела се направени од силен челик и прав обложени со црна заврши специјално дизајниран за да ги подобрат своите анти-корозија својства.Реверзибилна Дизајн : страна за заклучување може да биде инсталиран на двете левата или десната страна на вашиот гаража; се препорачува за внатрешноста употреба.Подготвени да се Инсталира : Вклучува 1/4-инчен заостануваат завртка, сврзувачки елементи и целосни инструкции.Дополнителни Безбедносни : Лизгачки заклучување на вратата со пролетта-натоварени гром да го задржи во безбедна позиција.Боја : Црна Прав Грб.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

11 / 2" x 1 / 8" агол челична рамка.Солидна 14мерач челик врвот и на дното.Проширен метал страни, назад и на врат

Страна Тип 30" Должина, 84" Висина.Боја : Светло Сиво.Овој тип на Производ име е Tennsco ZLEP3084 ZЛинија Страна Пане

Производителот гаранција може да не се применува.Овој метален сунѓер носителот ќе биде совршен за дода

Nombre del producto : termostato; Нема modelo : KSD301 Tipo де acción : NC; Temperatura де acción : 180 C.Voltaje : 10 A AC 250 V; Tamaño (cada уно) : 3.3 x 3.3 x 1.3 см /

Здрав сите заварени двоен ѕид челична конструкција со 1 5" воздушен простор 2" широк louvers поддршка на поли

Универзална наставни знаци дека може да се монтира на различни површини.Акрилик свила, прикажан знаци.П

Универзална наставни знаци дека може да се монтира на различни површини.Акрилик свила, прикажан знаци.П

Serrated Седло.Единица Грофот : 1.0 Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Тип На Производ : Лабораториј

Лесен.Нема да Чип gelcoat.Силна композитни дизајн.Стаклоисполнет најлон се справува заварени заедно за сил

Страна Тип 30" Должина, 84" Висина.Боја : Crimson.Овој тип на Производ име е Tennsco ZLEP3084 ZЛинија Страна Панел, 30" Дол

Кабелот Обвива монтирање на прозорецот рамка за да се задржи долго слепи канапи надвор од дофат.Содржи 1

Агол железо и проширена метална конструкција.Здрав тубуларна притисни справи (2) зглобот и (2) цврсти casters

Универзална наставни знаци дека може да се монтира на различни површини.Акрилик свила, прикажан знаци.П

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на!Универзална гаражни врати далечински е интелигентна гаражни врати к

Nombre del producto : resistencia де caja de aluminio; Храбри де resistencia : 3 ohmios; Potencia номинална : 50 W Tolerancia де resistencia : ± 5% (J); Tamaño del cue

Ќе ви помогне u лесно да се задржи diffee eeds на без потреба од било какви алатки о sisso.Eah нога ing е sable да м у dend.A

Nombre del producto : Jarra де aire де burbujas де acuario; Adecuado став : acuario, acuario.Ejecución : en форма де cilindro; Материјали : минерал, plást

ЦЕЛОСНО ИНТЕГРИРАН ДИЗАЈН : Пристап на slatwall панел на задната страна од овој модуларен кабинет да се прет

11 / 2" x 1 / 8" агол челична рамка.Солидна 14мерач челик врвот и на дното.Проширен метал страни, назад и на врат

❤ Премија и Издржливи : На јадицата налепница е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, кој е еден вид на силн

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

I D : 5 / 8" или 15.9 mm, о.Д : 13 / 16" или 20.6 мм, wt "C" : 13 Првенствено се користи за вода под притисок Систем за Снабдув

Please wait...