0
clear
  • Airbrush Комплет, Titoe Преносни Рачен Мини Airbrush Компресор Поставите Полнење со Воздух Четка Спреј Пиштол за Шминка, Торта Декорација, Модел, Боја, Нокти, Тетоважа, Уметни?
  • -20%
  • -20%
Airbrush Комплет, Titoe Преносни Рачен Мини Airbrush Компресор Поставите Полнење со Воздух Четка Спреј Пиштол за Шминка, Торта Декорација, Модел, Боја, Нокти, Тетоважа, Уметни?

Airbrush Комплет, Titoe Преносни Рачен Мини Airbrush Компресор Поставите Полнење со Воздух Четка Спреј Пиштол за

DEN 1797.60

Достапност
Достапно за нарачка

????【ДВОЈНО ДЕЈСТВО ПРЕДИЗВИКА】 Оваа воздух Airbrush во Собата може да се спаси суровини и полн со практичност.Лесно течност refills и лесен за чистење.Answer : ___________________________ Note : Дебела суштината и боја може да не спреј надвор.Само треба да бидете сигурни дека се чистат темелно после секоја употреба, па млазницата не се пречка или не спреј рамномерно. ????【КИСЛОРОД СПРЕЈ】Употреба на воздухот спреј принцип да се насочите на течност.тоа би можело да atomize aquiform нега на кожата производи од висока вискозност (помалку од 3000mpa.s).Им помогне на кожата се здобијат со длабока апсорпција. ????【ШИРОКА ПРИМЕНА】Лесен и Пренослив.Совршен модел за правење, торта декорација, цртање маскирна контури, тетоважа нокти, занаети,тетоважи,помине уметност и повеќе!. ????【ГАРАНЦИЈА】Ако имате било poblems, ве молиме comtact мене и ние ќе ви ги даде задоволни решение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Висока прецизност спреј пиштол и добра atomization ефект, тој ќе ја зачува вашата слика материјал...

ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН на рационализација На антиscalding парапет дизајн е повеќе confortable и побезбедно; машина

1.Една Акција Да Предизвика Контрола 2.Голем резервоарот е лесно да се чисти, има повеќе бои за подолго пр

АктивирањетоПотребен воздухбоја контрола уред.Тоа им овозможува на корисниците да се утврди количеств

Промена на бои е толку лесно како префрлување маркери.Компатибилен со Copic Класичен и Copic Скица маркери.К

На лесензачистење на боја мие далеку само со сапун и вода, правење на вашиот постизработка расчистување

5 оз ●Пакет Големина : 9.7 оз Пакет Листа : 1 * 10ft Најлон Плетенка Airbrush Црево 1 * Airbrush Брзо Ослободување Disconnect

Paasche Шишиња : Овие airbrush собранието стаклени шишиња се за една акција и да дојде со метален капак.Airbrush Бој

МИЛИ Airbrush : МИЛИ Двојно Дејство Внатрешни Микс Св Хранат Airbrush – Овој модел може да се постигне спреј мод

Злите Бои е ултрависок перформанс, мултиповршина airbrush бојата погоден за било каква подлога од ткаенина

Meichoon Airbrush Перење Алатка, Airbrush Алатка 4 парчиња Airbrush Додатоци сет Карактеристики : ✔ Овој мултицел чистењ

Професионален Мајстор Airbrush Торта Декорирање Airbrushing на Системот со 3 Магистер Airbrushes најдобро продаванит

Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Спецификација : Материјал : Aluminum Optional Боја : Црвена;Black Input Н

Спрејови Светлината на Тешките Вискозност Боја Материјали!.Може да се користи со дебели или тенки Боја

【Здрав изградба】Најлон Плетенка Црево,Плетенка ѕид изградба противи kinking или извртување со одлична flex

Корисна алатка за вас да го поставите вашиот негува airbrushes и брзо да ја промените вашата airbrushes, бои или др

Висок atomization и ниска млазници, подобро atomization ефект, заштеда на боја и заштита на животната средина.54 оз (

Комплетен Сет.Неопходна Алатка за Airbrush.♦ КОМПЛЕТЕН СЕТ : На airbrush чистење комплет вклучува сè што ви треб

TCP Глобален Бренд 11 Парче Чистење Комплет со 5 Парче Мини Чистење со Четка во Собата, 5 Парче Мини Чистење

Please wait...