0
clear
  • VINGLI 50 Патио Отворено Метал Добредојдовте Клупата,Прав Обложени Леано Железо Челик за Градина Пат Двор Тревник Работа Entryway Оркестарот Палубата, Црна
  • -20%
  • -20%
VINGLI 50 Патио Отворено Метал Добредојдовте Клупата,Прав Обложени Леано Железо Челик за Градина Пат Двор Тревник Работа Entryway Оркестарот Палубата, Црна

VINGLI 50 Патио Отворено Метал Добредојдовте Клупата,Прав Обложени Леано Железо Челик за Градина Пат Двор Тревник

DEN 3119.76

Достапност
Достапно за нарачка

МОЌ-ОБЛОЖЕНА ЧЕЛИЧНА КОНСТРУКЦИЈА : VINGLI отворено клупата е изградена со челична рамка и со времето-отпорни црна слој за можна достапни за надворешна и внатрешна употреба.УДОБНО СЕДИШТЕ : 47 инчи седиште е доволно за 2-3 луѓе со тежина капацитет од 550 килограми.Тоа доаѓа со вентилација седиште, мазни и тркалезни рака, трајни backrest кои обезбедуваат удобно седење искуство.ПОСЕБНИ ВРАТИ : Постои "добредојде" на задната страна од клупата на која што може да покажува ви топло добредојде на клиенти.НЕ-MARRING НОЗЕ : Пластика крајот капа на четири нозе, анти-лизгање и заштита на вашиот подови од гребнатини.РЕЛАКСИРАЧКИ КЛУПАТА : Нејзината голема дизајн е погодна за било каква околина.Тоа е добра украс и практични клупата за надворешна градината, балкон, патио, тремот и паркови, entryway, roadsides.VINGLI отворено клупата е изградена со челична рамка и со времето-отпорни црна слој.Клупата е одличен начин да се покаже вашиот добредојдовте на вашите гости со "добредојде" на грбот.Убав избор за балкон, патио, тремот и паркови, entryway, roadsides.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Треба само поврзете го на 4 дела со завртки со користење на клуч вклучени во пакетот.Сите временски усло

Оваа Клупа е совршен придружба на вашиот отворено Трпезариска Маса.Цврсти, трајни, и привлечни, ова е Па

Нема дополнителни трошоци за поправки делови, работна сила и превозот се сите опфатени.висина : висинат

Висок квалитет на полиетиленски термопластични слој 23 / 8" челични рамки поцинкуван од внатре и од надво

Please wait...