0
clear
  • Hayward SP1026 Винил/Fiberglass Влезот Фитинзи за Базени, Бањи и Топли Кади
  • -20%
  • -20%
Hayward SP1026 Винил/Fiberglass Влезот Фитинзи за Базени, Бањи и Топли Кади

Hayward SP1026 Винил/Fiberglass Влезот Фитинзи за Базени, Бањи и Топли Кади

DEN 208.08

Достапност
Достапно за нарачка

Hayward SP1026 влезот фитинзи.Од Производителот Hayward SP1026 Влезот Фитинзи Винил Fiberglass Базени, Бањи Топли Кади 1-1/2-Инчен MIP Решетки Вметнете за Базен Ѕид Кабелско.Влезот Фитинзи - Винил/Fiberglass Базени, Бањи, Топли Кади - Фитинг Влезот, Фиксна 1-1/2 MIP Решетки Вметнете за Базен Ѕид Кабелско.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

За прв употреба, ве молиме целосно потопување на пумпа во вода за да се отстранат воздух.Во текот на дено

510 V Максимална пумпа проток : 190 L / H Максимална вода спреј висина : 3050cm Губеа : ≤3s Работно време : во Текот

Овој дел е исто така познат како : PR3339111527 / 3339111527 / ПР 3339111527 Хидраулична Пумпа за Паркер (1 Единица).Сакат

92500150 За Hayward Печат Собранието XP2 XP2 E XP3 Базен & Спа Пумпа Механички Вратило Печат 5 / 8".Компатибилен со АкваF

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Пета мерки околу 3 инчи".Клас

✅ ЛЕСНОТИЈА НА КОРИСТЕЊЕ : Место на соларен погон фонтана пумпа во вода и тоа ќе се активира автоматски

100% Синтетички.Faux Кожа за ѓон.Paints : Медиум (Б), Широки (D).Прилагодливи Slingback 3 Инчен Пета.Поместена Footbed.Веге

【Од СУШТИНСКО значење ПАРАМЕТАР】 Соларна пумпа за вода, 1.6 HP, 72v DC, 62ft, 136 GPM соларен погон базен пумпа, тр

Направена со УВ отпор Удобно да се одлага во вода и контури удобно саканиот лебди позиција.Лесен и Трајн

Paints : Медиум (Б), Широки (D).Прилагодливи Slingback 3 Инчен Пета.Поместена Footbed.Вегетаријанската Змија Печати.Ов

Едноставен за Употреба.Изберете сончево градина базени, базени за пливање, итн,.Откине заштитен филм на

Гумен ѓон.Пета мерки околу 3 инчи".Класичен Посочи пети & Трендовски Бои.Пета висина : 3" (приближно).Платфо

Гумен ѓон.Пета мерки околу 3 инчи".Класичен Посочи пети & Трендовски Бои.Пета висина : 3" (приближно).Платфо

Исто така, раководителот на далечина е долга, максималната главата на далечина може да стигне до 30m.Како

Подводните магнетни диск statuary фонтана пумпа.Отпорен на корозија тело специјално за подводни употреба.Л

Paints : Медиум (Б), Широки (D).Прилагодливи Slingback 3 Инчен Пета.Поместена Footbed.Вегетаријанската Змија Печати.Ов

Пред користење на производот, со некоја заштитна фолија за соларен панел треба да бидат отстранети за д

Овој дел е исто така познат како : PRPZG3 AR696 S2 / PZG3 AR696 S2 / ПР PZG3 AR696 S2 Хидраулична Пумпа за Паркер (1 Единица).

Излезна струја : Max.поголема отколку еднакви 220m A.Директно да се користи за полнење да се појави мала бате

Работи со стандарден распоред 40 ПВЦ лизга или barb фитинзи : Риба растојанието помеѓу каде што вашиот пумп

Протекување.Увид на резервоар за соодветна течност ниво.Сите критични компоненти се тестирани за да се

Овој дел е исто така познат како : ULT5699 / 5699 / ULT 5699 Хидраулична Пумпа за Ултра (1 Единица).Сакате да ја пот

Овој дел е исто така познат како : CS87644746 / 87644746 / CS 87644746 Хидраулична Пумпа за JI СЛУЧАЈ (1 Единица).Сакате д

Гумен ѓон.Пета мерки околу 3 инчи".Класичен Посочи пети & Трендовски Бои.Пета висина : 3" (приближно).Платфо

PS201 SPX1600 Z2 3 / 4" Окно Печат за Базенот се Пумпа PS201 SPX1600 Z2 AS201 (2 парчиња).Замена Пумпа Печат за PS201 SPX1600 Z2...

⛲3 S брзо работа : Нашиот сончев фонтана може да се кандидира автоматски во 3s под директна сончева светли

PS100 5 / 8" Окно Печат за Базен / Спа Пумпа КАКО100 PS100 PS100 Печат одговара на следните пумпи : Purex / Hydrotech : LСериј

Please wait...