0
clear
  • MACEL 2 Еез за Контрола на Рака Собранието со Топката Заеднички Компатибилен со 1992-1995 Хонда Граѓански 1993-1997 Хонда Граѓански del Sol 1994-2001 Акура Интегра K90448 K90449 Пред Горнио
  • -20%
  • -20%
MACEL 2 Еез за Контрола на Рака Собранието со Топката Заеднички Компатибилен со 1992-1995 Хонда Граѓански 1993-1997 Хонда Граѓански del Sol 1994-2001 Акура Интегра K90448 K90449 Пред Горнио

MACEL 2 Еез за Контрола на Рака Собранието со Топката Заеднички Компатибилен со 1992-1995 Хонда Граѓански 1993-1997

DEN 1103.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Се ВКЛОПУВА】Компатибилен со 1992 1993 1994 1995 Хонда Граѓански, 1993 1994 1995 1996 1997 Година, Хонда Граѓански del Sol, 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 Акура Интегра. 【Пакет Вклучувајќи】1 Pc*K90448 Совозачот е Пониска за Контрола на Арм, 1 Pc*K90449 Пред Возачот Пониски Контрола на Арм. 【OE Квалитет】Контрола Рака и Топката Зглобовите се произведени во ISO 9002 заверена објекти од страна на напредни машини.Сите делови се направени со користење на најнова технологија и силна материјали. 【Гаранција】Ние нудиме 1 година гаранција и доживотна поддршка. 【Забелешка】ве Молиме бидете сигурни дали контрола рака одговара на вашиот автомобил пред ставање ред.MACEL Бренд Introduction MACEL, Една од водечките производителот специјализирана за иновации, развој и производство на Авто Оригинални делови на Опремата.Во изминатите неколку години Ние имаме континуирано подобрување за да се направи полесно за клиентите да ги инсталирате наша Контрола Рака Assembly Before испорака, Сите стоки се тестирани внимателно.Она што е уште поважно, Ние обезбеди резервни производи кои се појавија OE стандарди за квалитет и 2 години Warranty Features : 1.Директна замена за непроблематична за инсталација и лесен за install2.Анти-корозија слој на контрола на арм за продолжен life3.Направени со висока цврстина челик цевки со солидна плоча монтажа голема заграда за супериорна сила и издржливост.4. Супериорна сила и издржливост, ефективно подобрување на возење и работата на перформансите на автомобилот.Одговара На Следните Возило : Компатибилен со 1994-2001 Акура Integra Compatible со 1992-1995 Хонда Civic Compatible со 1993-1997 Хонда Граѓански del Sol.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние ви препорачуваме да користете сува крпа за прашина исклучување на ракавица.Тоа им помага стапица ра

Пакување од Два, 75унца (Вкупно 150Унци).Напојува со Каскада машина за миење садови детергент со маснотии б

Здрав и Практичен Дизајн : Tote Box Potting клупата е изградена од цврст Ела Дрво, кои се цврсти и издржливи дово

Fuzzy руно pullover sweatshirt,направени од кожапријателски материјал,не предизвикуваат јадеж.Меки руно sweatshirt врв

Совршен Хавајски Кошули за Мажи / Жени / Момчиња / Девојки.Ви благодариме.Копче затворање.Ве молиме мерењ

Натпревари OE форма, одговара, а функција.Ги вклучува сите неопходни дихтунзи и заптивки потребни за ком

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа машка спортска маица е flatlock seamlines и без ознака

Mandala Кат Перници се совршен дома декор парче да се создаде светла, уникатен (и екстра удобен) простор.Poufs

Точка Име : Пропадна Плоча,Центар Шасија Заштитник.Погоден за 1 / 10 рк роботот автомобил TRX6,TRX4 додатоци те

Оваа Fenrir Татко На Волци стои Статуа на околу 5" високо, 8.25" долг и 3.25" длабоко.Тоа тежи речиси 2 килограми.О

Лаванда Боја Пердув Mandala Рака Екран Печатени Кат Перница Покрие Затворање Тип : Задната Страна Тешки Па

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 65% Памук [МАТЕРИЈАЛ] : 65% Памук, 30% Полие

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

УНИВЕРЗАЛНА SKID STEER ВРСКА : Нашиот супериорен дизајн се вклопува во речиси сите пропадна steers, товарачи, и

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VH22)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Количина : 2...

Тоа може да се истури по било мозоци.Патентирана стабилизација процес воведува активни бактерии за да с

ТЕШКИ Цврст челик,брусен никел површината,анти ' рѓа антикорозија обезбедува години на убавина и долго

Пакетот вклучува : ќе добиете 18 парчиња на вертикална string вратоврска дизајн проект пликови, кои имаат ра

Ова чекан е дел од ВРШАТ & ЗАШТИТИ производот линија, интегрирани со АнтиРотација EСПОЈКИ Систем и ШОКОВ

Се продаваат како 1 Секој.За користење со Oki Microline и Okimate принтери.Долг живот и исклучителни карактер дефи

Please wait...