0
clear
  • Frifreego Моторните Проектор Лифт 70cm/27.56 инчи Таванот Скриени Тип Проектор Монтирање на Електрични Проектор Крстот Заградата Проектор Закачалка со Далечински Управув?
  • -20%
  • -20%
Frifreego Моторните Проектор Лифт 70cm/27.56 инчи Таванот Скриени Тип Проектор Монтирање на Електрични Проектор Крстот Заградата Проектор Закачалка со Далечински Управув?

Frifreego Моторните Проектор Лифт 70cm/27.56 инчи Таванот Скриени Тип Проектор Монтирање на Електрични Проектор

DEN 10296.00

Достапност
Достапно за нарачка

ТАВАНОТ СКРИЕНИ ТИП - Нашите моторните проектор лифтот може да биде совршено скриени во таванот, кој не само што го спаси вашиот простор, но исто така даваат уредни и убав ефект.И ве молиме, имајте предвид големината на декоративни одбор е 48*48cm(18.8*18.8 инчи), па големината на отворање на таванот треба да биде поголем од 42*42cm(16.5*16.5 инчи), но помала од онаа на декоративни одбор.ГОЛЕМА МОЌНОСТ на МОТОР - проекторот планината усвојува двојно-мотор-дизајн, кои го прават вашиот лцд проектор лесно да се укине и надолу, и тоа дури и може да се укине 20 кг(44lb) проектор.Моќен како и да е, тоа нема да ве направи многу бучава како оние другите високо-енергетски електрични апарати, и само тоа звучи нема од 50db.СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ - проекторот крстот заградата е контролирана од страна на безжичниот далечински управувач.Можете лесно може да ја укине или намали проекторот со далечинскиот управувач.Пред првата употреба, ве молиме поставете го поставите на горната граница и на долната граница, и специфичен метод е спроведен во figure7. ШИРОК АПЛИКАЦИЈА - проектор заградата не само што може да биде инсталирана скриени во таванот, но исто така погоден за полу-скриени инсталација и едноставен за инсталација, како и други заеднички лифтови.Тоа е широко се користат во конференција соби, канцеларии и домашните театри.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Авиони Алуминиум (6061T6) Изградба.Сите потребни хардверски вклучени.Детални инструкции за лесна и брза

Со користење на овој Проектор штанд ќе ви донесе подобар гледање искуство.Ефикасно управување со напој

Планината има флексибилен монтажа на систем кој може да се користи со повеќето модел на проектор, и тоа

1.На 360степен прилагодливи агол и солидна структура за стабилизирање на проектор 2.Висина може да се прил

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние

Безбедно чување друга опрема над проектор.Доаѓа во две големини.Клучот за Безбедност за проектор и за с

Проекторот планината е направен од алуминиум и е подложен на површината оксидација третман за да се обе

Обезбедува голема стабилност и обезбедува целосна поддршка на опрема 1 Прилагодлива Висина & Агол.Од вр

Совршено дизајнирани за проектори, DJ полици, лаптопи, таблети, камери, електронски уреди, музички ноти и

Please wait...