0
clear
  • Ancor Морски Одделение Најлон и Топлина се Смалуваат Snap Приклучоци
  • -20%
  • -20%
Ancor Морски Одделение Најлон и Топлина се Смалуваат Snap Приклучоци

Ancor Морски Одделение Најлон и Топлина се Смалуваат Snap Приклучоци

DEN 307.92

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 25 Пакет на 16-14 AWG машки најлон snap приклучоци.Ancor е Морски Одделение терминали се разликуваат од автомобилската терминали со тоа што се дизајнирани за суровата морската средина.Најлон изолатори се лесно да се crimp и ќе не раздели.Буриња, кои се дизајнирани за цврсто контрола на жица со најмалку напор.Конзервирани бакар дава најмалку електричен отпор, но повеќето заштита од корозија.УЛ 310. Ancor 210718 Snap Приклучоци Машки #16-14 25/Bx.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Никогаш не го остави дома.Тоа е причината зошто ние го дизајниравме нашите производи да биде функционал

Димензии : L 36" (91 cm) x W 26" (66 cm) x H 11" (28 cm).НЛО е разновиден, подвижна платформа која може да се адаптира на бро

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% се вклопуваат.Увезени.Изградена со

Затворање Тип : Тока.Грижа Инструкции : Рака Мие.Спорт Тип : Equestrian.Хит на патеки во стил и удобност со најк

25 Пакет на 1614 AWG женски најлон snap приклучоци.Ancor е Морски Одделение терминали се разликуваат од автомоби

Торпедо стил шамандура е елегантен дизајн направен од здрав 420 D најлон и TPU rip отпорни ткаенини, кои лесн

Издржливи пена влошки да се обезбеди заштита.Универзален дизајн се вклопува во секој традиционален сти

Грлото заштита за фаќање на маски.Компатибилен со сите маска видови хокеј на мраз стил и традиционални

Добивање застрелан во вратот може да ве однесе надвор од полето за игра или два, додека да се опорави.ЗЕМ

????СИЛЕН, ИЗДРЖЛИВ, ЗАШТИТА 210 D надворешноста школка со вентилирачки задниот дел и засилен хип лента, ' р

20% Мрежа.Направен во САД.Рака Мие.Dialfit Систем.Flex совет стакло.Нови низок профил, целосна покриеност дизај

Please wait...