0
clear
  • Coolibar UPF 50+ Мажите Tulum Кратко Sleeve Surf Осип Guard - Сонце Заштитни
  • -20%
  • -20%
Coolibar UPF 50+ Мажите Tulum Кратко Sleeve Surf Осип Guard - Сонце Заштитни

Coolibar UPF 50+ Мажите Tulum Кратко Sleeve Surf Осип Guard - Сонце Заштитни

DEN 498.96

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Се повлече На затворање.UPF 50+ - блокови 98% од UVA/UVB зраци.ТКАЕНИНИ : Аква Classic е технички домот, сонце-безбедно пливање ткаенина која е хлор и saltwater отпорни со скромни 4-начин се водат; Свилен изедначи на внатрешноста со слика-ласкави мат површина на надворешноста плус тоа е лесен, брз сува и удобно.КАРАКТЕРИСТИКИ : Потсмеваат на вратот за екстра вратот покриеност, raglanshort ракави, директно полите, underarm и од страна на цвест панели, и flatlock seaming за удобност; 28 инчи тело должина (големина големи); Машина за миење, линија сува; Увезени.Се ПРЕПОРАЧУВА ЗА : пливање и спортови на вода како нуркањето, сурфање и waterskiing.НЕ се ПРЕПОРАЧУВА ЗА : активно фитнес, не влага-wicking и може да предизвика прегревање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Комбинација на Модата, Спортски, Секојдневен, Тенок и Класичен.82% Најлон, 18% Spandex.Осип Guard Стил : САМО сурфа

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

80% Најлон, 20% Spandex 【Увезени, со најдобра услуга на клиентите】Ние ви препорачуваме сајт кои се однесуваат

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

Please wait...