0
clear
  • X-Обред 421869 Мини Сива Рамнотежа Картичка
  • -20%
  • -20%
X-Обред 421869 Мини Сива Рамнотежа Картичка

X-Обред 421869 Мини Сива Рамнотежа Картичка

DEN 1320.00

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за брз и лесен приказ калибрација со професионално ниво резултати – уреди, споделувате и да ги испечатите вашите слики со доверба.Опремен со истиот хардвер и боја на моторот технологија најде во X-Обред е водечка индустрија на професионално ниво i1 екранот калибрација решенија.ЕКСКЛУЗИВНО X-ОБРЕД ТЕХНОЛОГИЈА!Мобилен Пријателски - Компатибилен со X-Обред Color TRUE мобилен стан за calibrating Apple i OS и Android мобилни уреди.Вклучува технолошки напредни филтер и оптички системи, брзо мерење брзина, и незаменлива боја точноста на сите модерни екранот и проектор технологии, како што се LED, Плазма, RG Phosphor, OLED и Широк избор на бои.Иднината Доказ - spectrally калибрира, што го прави поле-upgradeable за поддршка на идните екранот технологии.ЕКСКЛУЗИВНО X-ОБРЕД ТЕХНОЛОГИЈА!Одблесокот Точни мерки & прилагодува на екранот профил за намален контраст на ликвидност, предизвикани од одблесокот светлина (или сјајот) паѓа на површината на екранот.Интелигентни Повторлив Профилирање – прилагодлив технологија која мерки и анализира боја можностите на секоја единствена екранот за зголемување на боја точност.Амбиентална Светлина Smart Control : мерење, надомест на штета и постојано следење на амбиентниот светлосни услови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хавајски Фламинго Ананас Тематските Декорации се дизајнирани за Luau Партија Материјали Роденден Украси

Пакет содржина : 1 * Тоблик hlock ,1 * Dоблик рачка, 2 * клучеви.Тоблик hlock,1 * Улица клуч.Вкупната големина : 3.9 * 1.4

Натпревари OE форма, одговара, а функција.Ги вклучува сите неопходни дихтунзи и заптивки потребни за ком

【Камера Параметри】Оваа акција видео камера со 12 MP пиксели, 480 P 15fps / 720 P 60fps @AVI видео, 90 степени агол на ка

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип QNR6)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

Здрав и Практичен Дизајн : Tote Box Potting клупата е изградена од цврст Ела Дрво, кои се цврсти и издржливи дово

Ова чекан е дел од ВРШАТ & ЗАШТИТИ производот линија, интегрирани со АнтиРотација EСПОЈКИ Систем и ШОКОВ

КВАЛИТЕТНО НАПРАВЕНА ЗА i PHONE 13 ПРО MAX ????Заштитна i Phone 13 Про Max случај завиткани во Mujjo е потпис кожа.Дизајн

Оваа Fenrir Татко На Волци стои Статуа на околу 5" високо, 8.25" долг и 3.25" длабоко.Тоа тежи речиси 2 килограми.О

Тоа може да се истури по било мозоци.Патентирана стабилизација процес воведува активни бактерии за да с

Нуди елегантна, разбраното стил, нашите Montlake времето е отпорен на отворено патио пазарот чадори функциј

Синтетички ЈП Ратан.52" Должина x 14.Челик Метална Рамка.Декоративни Акцент.Едноставна организација на ал

ТЕШКИ Цврст челик,брусен никел површината,анти ' рѓа антикорозија обезбедува години на убавина и долго

????МИРИС СМЕНА : Се ослободи од лошите миризби од мачка отпадоци кутии или куќи ????СМРДЕА ДЕЗОДОРАНТ : Се о

Оваа шарени перница е забавно и пријатно.Тоа ќе додадете еден допир на боја на софи и столици, и тоа ќе из

【Се ВКЛОПУВА】Компатибилен со 1992 1993 1994 1995 Хонда Граѓански, 1993 1994 1995 1996 1997 Година, Хонда Граѓански del Sol, 1994

Лепило Поткрепени – удобен лепливи ленти и кораоф поддршка овозможи лесна инсталација на двете хоризо

Пакување од Два, 75унца (Вкупно 150Унци).Напојува со Каскада машина за миење садови детергент со маснотии б

Токсични слободно и безбедно.Совршен избор за ѕид оркестарот како дневна соба, спална соба, гостинската

Директна замена за проблемибесплатна инсталација.Челичната конструкција го гарантира трајност.'Рѓа и

Компатибилен со паметен телефон, КОМПЈУТЕР и лаптоп.Поддржува поврзување на два микрофони и две слушал

ТАТНЕЖОТ РАЗЛИКА, Бидејќи ние не плаќаат за славна личност текст, ние сме во можност да се создаде и да г

Нема чуден мирис.Внатрешна и надворешна декорација, совршени за дневна соба, кујна, студија, бања, скали,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

Пакетот вклучува : ќе добиете 18 парчиња на вертикална string вратоврска дизајн проект пликови, кои имаат ра

Лаванда Боја Пердув Mandala Рака Екран Печатени Кат Перница Покрие Затворање Тип : Задната Страна Тешки Па

Ние ви препорачуваме да користете сува крпа за прашина исклучување на ракавица.Тоа им помага стапица ра

УНИВЕРЗАЛНА SKID STEER ВРСКА : Нашиот супериорен дизајн се вклопува во речиси сите пропадна steers, товарачи, и

Please wait...