0
clear
  • MOZSLY Кожа Види Winder со 12 Ротација Mode Прилагодувањето за Автоматско Часовници Портокалова и Црна
  • -20%
  • -20%
MOZSLY Кожа Види Winder со 12 Ротација Mode Прилагодувањето за Автоматско Часовници Портокалова и Црна

MOZSLY Кожа Види Winder со 12 Ротација Mode Прилагодувањето за Автоматско Часовници Портокалова и Црна

DEN 4031.28

Достапност
Достапно за нарачка

►МОДЕН ДИЗАЈН : MOZSLY види winder избрани кожа и јасно акрилик стакло им даде на овој делукс види winder кутија удобно допир и постојаната употреба,голем дар опција. ►ЕКСТРЕМНО ТИВКА : Јапонија MABUCHI моторни внатре направи тоа долготрајни, исклучително тивок кога се работи. ►AC s дефинитивно нешто прекрасно што може да биде дадена како подарок и ќе бидат горди за да се даде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

ПРИМЕНА : круната winder може да се користи кога им се овозможи одредување на гарантираат за механички часо

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува...

Please wait...