0
clear
  • 3 Пакет На Европската Черепот Ѕид Заградата Закачалки за Елени Мазга Антилопа Coyote и Мал дивеч - Заврши со едноставен и лесен за Инсталација Колекции - Погодна за Вна?
  • -20%
  • -20%
3 Пакет На Европската Черепот Ѕид Заградата Закачалки за Елени Мазга Антилопа Coyote и Мал дивеч - Заврши со едноставен и лесен за Инсталација Колекции - Погодна за Вна?

3 Пакет На Европската Черепот Ѕид Заградата Закачалки за Елени Мазга Антилопа Coyote и Мал дивеч - Заврши со едноставен

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

На екранот многу видови на Европската месеци како бела опашка елени, мазга елени, антилопа, црна мечка, дива свиња, cougar и многу други животни.Тие се доволни за разни виси барања и можете да ги споделите со вашето семејство.Овие черепот куки, исто така, имаат декоративни карактеристики кои додадете личен стил и жалба во вашата соба.Овие скелет куки се погодни за многу прилики, како што се соби, дневни соби, канцеларии, итн., за да се создаде чувство на елеганција на овие сцени, кои ви даваат пријатно искуство за да го користите.На еленов главата планината е направен од премиум челик и може да се одржи до 20 КГ.Тоа е силен и издржлив за долга употреба.Вие само треба да помине черепот кука на ѕидот, која е лесно да се справи и ви заштедува време.Во меѓувреме, ќе добиете 6 завртки за фиксирање или замена на кука.Секој черепот кука е 5 "високо x 2.2" широк.Черепот Ѕид Овој едноставен ѕид е совршен за сите ваши зголемените потреби кога станува збор за прикажување на черепи на мали животни.Сè што е вклучена во вашиот комплет за да се направи процесот, сите што ви треба е вашиот сигурен вежба, шрафцигер и совршено место внатре или Veradure Европската Черепот Ѕид.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МЕСЕЦИ ВО МИНУТИ се што е потребно да се Лесно и Брзо да го Инсталирате ќе Европската Планината.Комплет

Солидна Даб.Вклучува Инструкции.Монтирање и Виси Хардвер Вклучени.Прекрасни Сатенски Финиш 7.5" x 14.5".Мед

✅ ГОЛЕМ ЕКРАН Домот ковано железо заварени изградба во масло протри бронза е сигурно да се комплимент

Солидна Cedar.Вклучува Инструкции.Монтирање и Виси Хардвер Вклучени.Прекрасни Сатенски Финиш 7.5" x 14.5".Cedar л

Тоа е тестиран и ќе се одржи било која елен еленов!.На еленски се отстранува и производот овозможува за 36

МЕСЕЦИ ВО МИНУТИ се што е потребно да се Лесно и Брзо да го Инсталирате ќе Европската Планината.Комплет

Please wait...