0
clear
  • KINGSEVEN Жените СТП Кожа француски Црна Beret Шапка Каузална Beanie Шапка Уметник Капа
  • -20%
  • -20%
KINGSEVEN Жените СТП Кожа француски Црна Beret Шапка Каузална Beanie Шапка Уметник Капа

KINGSEVEN Жените СТП Кожа француски Црна Beret Шапка Каузална Beanie Шапка Уметник Капа

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и нови години за жени и девојки. -Ако имате било какви прашања,ве молиме да ни оставите порака,ние ќе останеме во контакт со вас.НАТПРЕВАРОТ СО БИЛО ОБЛЕКА : црна каузална се високи класичен и нежно,што никогаш нема да се старомодни.Рака Мие Само.Совршено одговара со вашиот поинаков вид на облека и да се подобри лични елеганција.Answer : ___________________________ NOTE : Лесно за чистење,можете да ги нечистотија место со влажна крпа.ГОЛЕМИНА : Една големина одговара на повеќето.Ние ќе го цениме дека многу-ви Благодарам многу.Имаат прекрасен ден.Се надевам дека ќе може да се разбере. -Мултифункционален beret шапка,тоа може да се користи како beret шапка,воена капа,пантер шапка,уметник шапка,итн.Добра услуга : -ви Благодариме за вашата нарачка,Ако сте задоволни со нашите производи и услуги -ве Молиме да ни остават позитивен производ преглед или повратни информации. -Тоа може да се заштити главата и ушите од замрзнување,се задржи топло внатре и да носат модерен надвор. -Идеален за шопинг,пешачење,датира или секојдневна облека.Нема повеќе да се грижите дека шапка ќе падне.Рака мие за подобро,не кајгана,висат сува.Ужива во вашиот пат во оваа стилски изглед во следните сезони.Францускиот beret шапка добро се вклопува со јакна, џемпер, фармерки, ракавици, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чи

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

100% Волна.Еластична затворање.Пакет содржина : пакетот доаѓа со 12 парчиња вештачка волна berets, кои се дово

Драги слатко : ви Благодариме за вашето трпение да чека толку долго време.Суво Чистење Само.Ве молиме не

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

Печати на враќање превозот етикета.ве молиме да забележите тоа треба 36 дена за правење.Одете на Вашите Н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Ве молиме не го мие!Суво чистење само.рачно изработени од волна beret, прифати нарачана цел, ако ви треба пр

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

Да ве загрее кога тоа е добивање лути надвор или пролет и есен.Не кајгана.Забелешка : Според светлина и р

Please wait...