0
clear
  • ZLYC Жените Зима Волна Slouchy Beret Шапка Мода Поврзана Berets Капа
  • -20%
  • -20%
ZLYC Жените Зима Волна Slouchy Beret Шапка Мода Поврзана Berets Капа

ZLYC Жените Зима Волна Slouchy Beret Шапка Мода Поврзана Berets Капа

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изглед за лесно појавување на вашиот било облека.Една Големина Одговара На Повеќето.Обемот : 56-58cm/ 22-22.83 инч.Обезбедува еластичност да се прилагоди на главата големина и да се обезбеди удобно носење.Со одлична кабел сплетам, исечок дизајн го прави тоа дише доволно.Совршен slouchy beret капи за секојдневно носење, на патување, на шопинг, преземање на слики.Да ве загрее кога тоа е добивање лути надвор или пролет и есен.Рака мие со ладна вода.Не кајгана.Пегла на ниска топлина.Совршен подарок за жени, девојки и тинејџерите.тоа е исто така популарен не се лизга мода beanie капи за шик и уметнички француски стил.Оваа плетени beret капа со slouchy и релаксирана форма е лесно да одговараат на вашите тимови во секое време да ги прави да изгледаат одлично на сите во текот на годината.Добро направен кабел сплетам, мека акрил и волна, својот висок квалитет можете да го допрете и удобно се вклопуваат во вашата глава.Материјал : 85% Акрил, 15% Волна, Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие со ладна вода.Не кајгана.Пегла на ниска топлина.Забелешка : Според светлина и различни компјутерски монитор, бојата може да биде малку поинаков како слики.Вашето разбирање и поддршка се високо ценети!Задоволство Гаранција : Ако има проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе работиме напорно кон вашиот 100% задоволство (нова замена или враќање).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чи

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

100% Волна.Еластична затворање.Пакет содржина : пакетот доаѓа со 12 парчиња вештачка волна berets, кои се дово

На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и нови години за жени и девојк

Драги слатко : ви Благодариме за вашето трпение да чека толку долго време.Суво Чистење Само.Ве молиме не

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

Ве молиме не го мие!Суво чистење само.рачно изработени од волна beret, прифати нарачана цел, ако ви треба пр

5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...