0
clear
  • Четири Сезони (83349) A/C Приемник Посува,Бела
  • -20%
  • -20%
Четири Сезони (83349) A/C Приемник Посува,Бела

Четири Сезони (83349) A/C Приемник Посува,Бела

DEN 688.08

Достапност
Достапно за нарачка

ЧЕТИРИ СЕЗОНИ TEMP ДЕЛОВИ 83349 Филтер Посува Desiccant Торба за Полнење.Дел број : 83349. Пакет Тежина : 2.07 фунти.Пакет Димензии : 4.81" H x 10.48" L x 6.0" В Одговара тип : Возило се Специфични.Четири Сезони се стреми да одржува стандард за квалитет и слика која upholds нашата репутација и бренд капитал.Нашата уникатна вредност пропозиции и континуирано подобрување на сите аспекти на нашето деловно работење држи ни понапред од конкуренцијата.Од квалитетот на производството, истражување и развој на производот, да се иновативни нови производи и услуги со додадена вредност, ние не само да стане лидер, но се постави стандард во автомобилски резервни индустрија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произ

Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Посува 100% Гарантира Одговара!Додадете вашиот автомобил (година / нап

Please wait...