0
clear
  • Л Аудио М-РБЦ-1 Отпорен на Вода Бас Knob
  • -20%
  • -20%
Л Аудио М-РБЦ-1 Отпорен на Вода Бас Knob

Л Аудио М-РБЦ-1 Отпорен на Вода Бас Knob

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Отпорен на вода Далечински Бас Контрола IPX6 Номинална (поздравниот-доказ, не подводни), Наменети да биде Рамна Монтирани Бара пристап до задните на саканиот панел локација Бара 3/8" дупка да биде drilled Низок профил дизајн за custom-изгледа инсталации.Вклучува 18 фт.контрола кабел Црна ABS Knob Црна пластика замена knob на располагање, се продава одделно : Л Аудио Црна Knob Сатен-Заврши Алуминиум замена knob на располагање, се продава одделно : Л Аудио Алуминиум Knob Монтажа хардвер вклучени.Контроли на Бас Ниво на следење и карактеристики на отпорни на вода конекција на корица : Л Аудио HX300/1 (во Низок Помине Режим) Л Аудио MHX300/1 (во Низок Помине Режим).Контроли на Бас Ниво од следните : Л Аудио JX250/1 Л Аудио JX500/1 Л Аудио JX500/1 D Л Аудио JX1000/1 D.Контроли Бас EQ зголеми функција од следните : Л Аудио коса црта 600/1v3 Л Аудио коса црта 1200/1v3 Л Аудио коса црта 250/1v2 Л Аудио коса црта 500/1v2 Л Аудио коса црта 1000/1v2 Л Аудио коса црта 450/4v2 G-Серија (Сите Модели) A-Серија (Сите Модели) e-Серија (Сите Модели, вклучувајќи ја и морската верзии) М-Серија (Изберете Модели).Л АУДИО М-РБЦ-1 ОТПОРЕН НА ВОДА БАС KNOB ЗА MX500/1 300/1 JX1000/1 D 500/1 НОВИ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

Совршен за брз и лесен приказ калибрација со професионално ниво резултати – уреди, споделувате и да ги

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Со Дијаметар Од 1 Инч.Должина 6 Стапки (2 Метри).Флексибилни ПВЦ изградба.Лесни за лесно ракување.Тешки На

Лепило Поткрепени – удобен лепливи ленти и кораоф поддршка овозможи лесна инсталација на двете хоризо

ТЕШКИ Цврст челик,брусен никел површината,анти ' рѓа антикорозија обезбедува години на убавина и долго

Пакување од Два, 75унца (Вкупно 150Унци).Напојува со Каскада машина за миење садови детергент со маснотии б

Fuzzy руно pullover sweatshirt,направени од кожапријателски материјал,не предизвикуваат јадеж.Меки руно sweatshirt врв

ОДЛИЧЕН БОЖИЌ СКЛАДИРАЊЕ ПОСТАВЕНИ : Едноставно да се заштити и да се обезбеди и вашата елка и Божиќ вен

❤ МАТЕРИЈАЛ подот cusion е направен од природни слама,рачно ткаени,без хемиска обработка, животната среди

ТАТНЕЖОТ РАЗЛИКА, Бидејќи ние не плаќаат за славна личност текст, ние сме во можност да се создаде и да г

Нема чуден мирис.Внатрешна и надворешна декорација, совршени за дневна соба, кујна, студија, бања, скали,

Пакетот вклучува : ќе добиете 18 парчиња на вертикална string вратоврска дизајн проект пликови, кои имаат ра

【Се ВКЛОПУВА】Компатибилен со 1992 1993 1994 1995 Хонда Граѓански, 1993 1994 1995 1996 1997 Година, Хонда Граѓански del Sol, 1994

КВАЛИТЕТНО НАПРАВЕНА ЗА i PHONE 13 ПРО MAX ????Заштитна i Phone 13 Про Max случај завиткани во Mujjo е потпис кожа.Дизајн

Ова чекан е дел од ВРШАТ & ЗАШТИТИ производот линија, интегрирани со АнтиРотација EСПОЈКИ Систем и ШОКОВ

Please wait...