0
clear
  • Сомот Дневна Стол за Спалната соба, Модерно Една Софа Кревет со Две Перници Конвертибилна Столици Во Кревети 2 во 1 Кочии Дневна Стол Затворен за дневната Соба и Спа?
  • -20%
  • -20%
Сомот Дневна Стол за Спалната соба, Модерно Една Софа Кревет со Две Перници Конвертибилна Столици Во Кревети 2 во 1 Кочии Дневна Стол Затворен за дневната Соба и Спа?

Сомот Дневна Стол за Спалната соба, Модерно Една Софа Кревет со Две Перници Конвертибилна Столици Во Кревети 2

DEN 9599.76

Достапност
Достапно за нарачка

3 Прилагодливи Backrest : Оваа дневна стол донесува две-во-едно дизајн.На backrest има 3 прилагодливи агли, кој не само што обезбедува одлична поддршка за вашето тело, но исто така совршено ги остварува конверзија од дневна стол за да кревет, прави да се подобри За релаксација, на мултифункционален дневна стол е многу погодна за мали простори или спални соби.Удобно Сомот Дневна Стол : Нашата дневна стол е изработен од иверица рамка, која е силен и издржлив, со одлични товарот капацитет, која може да се обезбеди секојдневна употреба.Површината на дневна стол е покриен со висок квалитет на сомот, која е мека и удобна.Добро поместена backrest и потпирачи за раце ќе ви овозможи да се потпреме повеќе удобно.Задебелена Перница : перница е полна со висока густина сунѓерот и седиштето е добро поместена, па еластичност е навистина голем, и тоа е удобно да седат или легнете на тоа.Што повеќе, тоа ќе не е лесно да се деформира по повторна употреба.Со две перници за да се обезбеди крајната удобно искуство.Одлична Поддршка : Оваа акцент стол е поддржана од метал заострените нозете, кои се елегантен и стилски.Метални нозе се многу издржливи.Тежина Капацитет : 700 LB.Треба да се соберат, со детално и јасно собранието инструкции.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Современите и Модерни : Овој елегантен и модерен мала дневна стол троседот не само што може да се користи и со други домови, но исто така да додадете повеќе шарм на вашата дневна соба и спалната соба.На конвертибилен дизајн ви обезбедува со повеќе погодности и функции.Боја : Зелена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Издржлив Материјал】Оваа патио дневна стол карактеристики рѓа доказ прав обложен челик рамка, која е

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно на

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

Преносливи со подароци.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Боја : Розова.Треба да с

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Лесно тврди процес поднесе барање во секое време 24 / 7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Што по

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Скриени површина.Поместена перница.Tufted седиште и nailhead уреденост на раката и базата.Димензии : 63" L x беа 25,

Please wait...