0
clear
  • Националната Вратата Компанија ZZ364496L Цврсто Јадро, Лиен, Занатски 1-Panel Станот, Левата Рака, Prehung Внатрешни работи Врата, 18X80, на 6-9/16 Jamb, Лево Раце, МДФ, 80 Висина
  • -20%
  • -20%
Националната Вратата Компанија ZZ364496L Цврсто Јадро, Лиен, Занатски 1-Panel Станот, Левата Рака, Prehung Внатрешни работи Врата, 18X80, на 6-9/16 Jamb, Лево Раце, МДФ, 80 Висина

Националната Вратата Компанија ZZ364496L Цврсто Јадро, Лиен, Занатски 1-Panel Станот, Левата Рака, Prehung Внатрешни

DEN 9231.36

Достапност
Достапно за нарачка

Вратата не е за комерцијална употреба.Доаѓа подготвуваат, подготвени да се наслика.Вратата големина : 18" x 80" - единица димензија : 19.5" x 81.75" - предложи груба отворање : 20" x 82.25". 6-9/16 инчен подготвуваат jamb - 3 сатен никел шарки - 2-1/8 инчен еден понесе првично (knob се продава одделно).Се подготвуваат бело, цврсто јадро, занатски лепење.Предавање од зглоб страна : ако вашиот зглоб иглички се на левата страна имате право рака внатрешни работи вратата, ако вашиот зглоб иглички се на десната страна имате левата рака внатрешни работи вратата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вратата не е за комерцијална употреба.Доаѓа подготвуваат, подготвени да се наслика.Вратата големина : 28"

Пакет Димензии : 8.4 cms (L) x 24.1 cms (W) x 50.8 cms (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1...

Вистински ОЕМ замена дел.Franke Foodservice Системи е водечки светски провајдер на сеопфатни системи и услуги з

Please wait...