0
clear
  • ЗАНАТСКИ V20 Чекан Вежба, Cordless СДС + Ротари, Само Алатка (CMCH233B)
  • -20%
  • -20%
ЗАНАТСКИ V20 Чекан Вежба, Cordless СДС + Ротари, Само Алатка (CMCH233B)

ЗАНАТСКИ V20 Чекан Вежба, Cordless СДС + Ротари, Само Алатка (CMCH233B)

DEN 3816.00

Достапност
Достапно за нарачка

ЕФИКАСНОСТ И ТРАЕЊЕ : Brushless мотор му овозможува на корисникот со продолжен траење и ефикасност.ЗГОЛЕМЕНАТА ПРИМЕНА на ветер : 2.0 joules на влијанието на енергија обезбедува побрзо брзина на апликацијата.ПОДОЛГ ЖИВОТ : Трајни механизам дава долг живот, дури и во најтешките апликации.ЕДНОСТАВНОСТА НА КОРИСТЕЊЕ : Лесни, избалансиран дизајн.Собира ВО ТЕСНИ за ДА се ПОСТИГНЕ ОБЛАСТИ : Компактна големина овозможува пристап во тесни места.Информации за батеријата и полначот се продава одделно.V20 Cordless Brushless 1-во.Ротари Чекан (Алатка Само) карактеристики на brushless мотор обезбедување на корисникот со проширена траење и ефикасност.На трајни механизми за помош во надминувањето 2.0 joules на влијанието на енергија обезбеди зголемена примена брзина да се добие работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

✅【ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ BRUSHLESS МОТОР】 : 20 V MAX DC brushless мотор елиминира јаглерод четки,овозможува на моторот

Poweful 7.0 amp мотор за тешки апликации 1 / 2 во.внесувањето чак да се прифати голем дијаметар битови дизајнира

Електрични чекан dustproof маска, ефикасно спречување на прашината се таложи, да се спречи инхалација на бел

Оптимизиран 2.6 J механизам овозможува побрзо отколку corded Брзина на Апликацијата.DEWALT електроника овозмо

Please wait...