0
clear
  • GYZCZX SK200 Bluetooth Звук Цртан филм Мобилен Телефон, Компјутер DSP Звучна Картичка со Батерија Звучна Картичка, Миксер Живеат Звучна Картичка (Боја : Црна)
  • -20%
  • -20%
GYZCZX SK200 Bluetooth Звук Цртан филм Мобилен Телефон, Компјутер DSP Звучна Картичка со Батерија Звучна Картичка, Миксер Живеат Звучна Картичка (Боја : Црна)

GYZCZX SK200 Bluetooth Звук Цртан филм Мобилен Телефон, Компјутер DSP Звучна Картичка со Батерија Звучна Картичка,

DEN 2236.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е вграден DSP звучна картичка ефекти комплет, вклучувајќи специјални ефекти, глас конверзија, на теренот се промени и други мултифункционален звучни картички, рачни кондензаторот микрофони, слушалки, микрофон носители, 3-pin XLP 3,5 мм кабел за полнење кабел USB, 3.5 мм аудио кабел. 12 видови на electroacoustics, 9 видови на звучни ефекти (КТВ, ПОП, домаќин, РАП, nitch стил, женски, машки, бебе), 9 специјални ефект начини (се смеат, се бакнуваат, здраво брат, аплауз, аплауз, следете ме јас сум многу Убава, нема смеа, миксер.Reverberation големина контрола, микрофон јачината на ѕвонење и контрола, евидентирање контрола на јачина на звук, музика контрола на јачина на звук, следење на контрола на јачина на звук (headphone функција), теренот-n стил контрола.BT врска : БТ е вклучена стандардно, по подигнување, и на БТ индикатор/моќ индикаторот трепка.Кога поврзани со SK200, на БТ индикатор е секогаш на.Може да се користи за да се поврзете надворешен мобилни телефони.Мобилен телефон/компјутер поддршка : Со две 3.5 mm"во Живо" и "во Живо", dual живеат мобилни телефони; преку "КОМПЈУТЕР телевизија" USB порт, таа ги поддржува во реално време компјутер.Преку "слушалки" од 3,5 mm приклучок, можете да го користите екстра долг кабел за да го поврзете да вклучени жичен слушалки за да се олесни реално време следење на потокот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VA2)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

❤ МАТЕРИЈАЛ подот cusion е направен од природни слама,рачно ткаени,без хемиска обработка, животната среди

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип QNR6)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Премиум квали

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

Оваа шарени перница е забавно и пријатно.Тоа ќе додадете еден допир на боја на софи и столици, и тоа ќе из

Отпорен на вода Далечински Бас Контрола IPX6 Номинална (поздравниотдоказ, не подводни), Наменети да биде Р

Тоа е исто така добар избор за ноќта на хранење.Преносни шише потоплите доаѓа со помош на USB кабел, може д

Токсични слободно и безбедно.Совршен избор за ѕид оркестарот како дневна соба, спална соба, гостинската

Лепило Поткрепени – удобен лепливи ленти и кораоф поддршка овозможи лесна инсталација на двете хоризо

Длабоко чистење моќ.Нежно ги отстранува тешка храна дамки.Свеж мирис на лимон.Моќен прав обезбедува дла

Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron rodier за жените џемпери за мажи комплетна поштенски тешка тежина ка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Пустината Поети Инките Бобинки Органски, Суровини, СонцеСушени Superfood (8 Унца Торбичка).Состојки : Органс

ТАТНЕЖОТ РАЗЛИКА, Бидејќи ние не плаќаат за славна личност текст, ние сме во можност да се создаде и да г

Оваа Премија Rashguard Карактеристики Ексклузивно, врвни Ткаенина Технологии Дизајнирана за Да Обезбеди Кр

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 U1 (Тип VH22)(VIN# GCAMK1000001) Мал Мотор.Количина : 2...

ПРИРОДНИТЕ : Фосфатслободни и sceptic резервоарот безбедно.ECOLOGO уверение за својата намалено влијание врз

Одликувајќи се со живописни бои и јасни линии, тоа ќе ви даде домот чувство за секој простор.Платно Ѕид У

Нема чуден мирис.Внатрешна и надворешна декорација, совршени за дневна соба, кујна, студија, бања, скали,

Пакет содржина : 1 * Тоблик hlock ,1 * Dоблик рачка, 2 * клучеви.Тоблик hlock,1 * Улица клуч.Вкупната големина : 3.9 * 1.4

Please wait...