0
clear
  • Шампион во машка 10 Инчен Core Обука Краток
  • -20%
  • -20%
Шампион во машка 10 Инчен Core Обука Краток

Шампион во машка 10 Инчен Core Обука Краток

DEN 305.04

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Брзо сушење Шампион Пареа технологија e Vaporates влага брзо.Влага технологија за управување со фитили влага далеку од кожата.Внатрешни drawcord и од страна на venting.На цвест џебови за чување. 10" inseam.На Powerflex компресија краток ви држи сува и удобно со доволно поддршка за да ве однесе до следното ниво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање 【МУЛТИЏЕБОВИ】Овие п

100% Полиестер.Drawstring затворање.ДпиОДГОВАРА технологијата ви помага да останете суви, удобно и фокусирани

карго работа шорцеви за мажи, тактички шорцеви, Мажи Отворен Повик Еластичен Појас Лесен водоотпорен Бр

Најлон Spandex со Полиестер Spandex лагер.На Хидро Краток има вграден, отскокнувањеслободен шише џебови за да

Spandex,Најлон.Произведено во САД или Увезуваат.Копче затворање.Машина За Миење.Материјал : 97% најлон, 3% spandex

98"Size : XXXLBust : 112cm / 44.52"Shoulder : 48cm / 18.74"Sleeve : 67cm / 26.94"Shoulder : 46cm / 18.Машина За Миење ☆❀Качулка Sweatshirt Pullovers Маскиран

Drawstring затворање 【МУЛТИЏЕБОВИ】Овие пешачење шорцеви имаат 5 Џебови во вкупно, вклучувајќи 2 предни џебо

90"Length : 72cm / 28.56"Sleeve : 64cm / 25.95"Sleeve : 65cm / 25.11"Length : 71cm / 27.94"Shoulder : 46cm / 18.20"Size : XLBust : 104cm / 40.80"Shoulder : 42cm / 16 ☆❀т кошули з

Drawstring затворање 【МУЛТИЏЕБОВИ】Овие пешачење шорцеви имаат 5 Џебови во вкупно, вклучувајќи 2 предни џебо

Се повлече На затворање.ДпиОДГОВАРА влагаwicking технологија.Најк Flex ткаенина се протега со вашето тело.Ле

Шорцеви за велосипеди се безбедни вашите седат на коските и остане удобно, дури и за растојание вози,кра

Се повлече На затворање.54"Length : 69cm / 27.80"Shoulder : 42cm / 16.11"Length : 71cm / 27.Машина За Миење.Сезона : Сите Seasons Gender : Men Occa

Drawstring затворање 【МУЛТИЏЕБОВИ】Овие пешачење шорцеви имаат 5 Џебови во вкупно, вклучувајќи 2 предни џебо

90% Полиестер, 10% Elastane.Еластична затворање.Влага Wicking .Дише Перфорирана Подлога е добро за проток на возду

Mesh.Drawstring затворање.Машина За Миење.Брз Сува Mesh Ткаенини Лесни Не кајгана.Ве молиме Двојно Проверете Ја Г

Please wait...