0
clear
  • Марами Shawls за Жени Мажи Мачка Печати Есен Зима Патување Заврши Двојно-Layer Тока Шамија Патување Заврши Марами Ќебе Shawl
  • -20%
  • -20%
Марами Shawls за Жени Мажи Мачка Печати Есен Зима Патување Заврши Двојно-Layer Тока Шамија Патување Заврши Марами Ќебе Shawl

Марами Shawls за Жени Мажи Мачка Печати Есен Зима Патување Заврши Двојно-Layer Тока Шамија Патување Заврши Марами

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤️【МОДЕН ДИЗАЈН】 Првично до ладни временски услови изглед со ноќта на Вештерките/Божиќ шамија добива пријатна текстура.тока марами топла есен зима мода топло шамија мека кашмир чувство за жени мажи дами зима и топло, кашмир се зголеми двојно-еднострани шарени плоштадот шамија shawl женска марами есен зима scarfs топло ќебе plaid шамија мека пријатна атмосфера заврши shawl мода маскирани сино жолта памук маица plaid преголеми пурпурна поврзана жените & shawls faux стил портокал долго лето слаби гроздобер бесконечност голема ракавици alpaca пердув загрева лесно качулка џеб со џебови работ mink ладење чанта појас обичај мода.Совршен за било прилики во студените денови, тренди, разновиден и удобен.Не се мијат со други облека во случај скратува од шамија доби на облека. ❤️【ГРИЖА НАСТАВА】 Рака/машина перат со ниска температура, собори сува ниска и кул железо ако е потребно.Тоа носи со вечер фустан те прави пријатна и убава. ❤️ ГОЛЕМИНА или сува чиста, не машина за миење, тоа е подобро да не се мијат со шарени облека.Дури и добар придружник за патување. ❤️BDFCY Е УСЛУГА : ????За Превозот : ✨ Стандард за Испорака : 8-15 Биз Дена да Пристигне ✨ Забрзана Испорака : 3-5 Биз Дена да Пристигне ????Гаранција : * Ние напори 100% задоволството на клиентите услуга и искуство. ❤️ Карактеристики : Исклучително мека и пријатна над големина на печатење ќебе shawl заврши шамија poncho. * Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги,и се надевам дека ќе може да го оставите вашиот позитивна порака,ви благодариме за вашиот охрабрување.Појавување и со еден неврзан комунални јакна или tartan грбот во текот на зимата.Марами Shawls за Жени Мажи Мачка Печати Есен Зима Патување Заврши Двојно-Layer Тока Шамија Патување Заврши Марами Ќебе Shawl ❤️【МАТЕРИЈАЛ&ГОЛЕМИНА】 Оваа женска шамија е направен со супериорен faux Кашмир Ткаенина, тоа е лесни, меки, пријателски за вашата кожа и крајно удобен за носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

84" Должина : 83cm / 32 ✈✈【Повод】 : Оваа женска лето блузи е погодна за секој изглед, вклучуваат секојдневно

68" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 10 ЕВРА : 38 Биста : 104cm / 40.45" Должина : 82cm / 32.09" Ракав : 28cm / 11.На блуза е е

95" Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm / 42.94" Рамо : 45см / 17.Повик Краток Ракав Лабава Од

11" Должина : 72cm / 28.95" Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm / 42.54" Должина : 68cm / 26.✿✿【Мате

✿✿Ова лето блуза е совршен подарок за жените,сопруга,пријателка,сестра,тетка ✿✿【Повод】 : Оваа женска

✈✈Пакетот вклучува : 1 X женски блузи✈✈ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купи

Please wait...