0
clear
  • Armour Ѕвезда Намалени Масти Виена, Колбаси, Конзервирано Колбас, 4.6 ОЗ (Пакување од 24)
  • -20%
  • -20%
Armour Ѕвезда Намалени Масти Виена, Колбаси, Конзервирано Колбас, 4.6 ОЗ (Пакување од 24)

Armour Ѕвезда Намалени Масти Виена, Колбаси, Конзервирано Колбас, 4.6 ОЗ (Пакување од 24)

DEN 1109.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дваесет и четири 4.6 оз конзерви на Оклоп Ѕвезда Намалени Масти Виена Конзервирана Колбас.Разноврсна, подготвени да јадат намалени масти колбас нуди лесен оброк со 40% помалку масти од водечките Виена колбаси.Конзервирана месо содржи 80 калории по порција и е направен со пилешко, говедско и свинско месо.Се јаде во право надвор од можете да додадете месото може да рецепти или служат конзервирана колбаси како мезе.Подготвени да јадат Виена колбас лименки не бара какво било готвење.Се чува во фрижидер и по отворањето да се задржи свежа.Вкус : Намалени Масти | * : Виена Колбас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

#1 конзервирана ручек месо бренд.Целосно приготвена конзервирана свинско со шунка 0 грама транс масти по

Секој пакет од 6 лименки на 90g =540g.Црвено мускулите говедско месо со зеленчук, желе, зачинет со зачини, мед

Please wait...